Ovo su ukupni rezultati prve i druge ‘ping pong’ lige!

Ovo su ukupni rezultati prve i druge 'ping pong' lige!

U četrnaestom kolu 1 lige ekipa Aragosa travel pobijedila je ekipu Orlando rezultatom 4 : 3.

Najbolji igrač susreta bio je Jure Volarević (Orlando) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi Goran Raspopović donio je dvije pojedinačne pobjede, uz dva izgubljena seta dok je Robert Kralj ostvario jednu pojedinačnu pobjedu, navedeni dvojac, Kralj i Raspopović, svojoj ekipi su donijeli pobjedu u paru, koja je donijela i ukupnu pobjedu ekipi. U poraženoj ekipi pored dvije pobjede Jure Volarevića jednu pojedinačnu pobjedu ostvario je Damir Gleđ.

Ekipa Marinkolor pobijedila je ekipu Soul caffe rezultatom 5 : 2. Najbolji igrač susreta bio je Marko Venier (Marinkolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustila niti jedan set, pri čemu je svojoj ekipi donio i pobjedu u paru s suigračem Joškom Martinovićem. U pobjedničkoj ekipi Lidija Vranješ i Joško Martinović donijeli su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu. U poraženoj ekipi dvije pojedinačne pobjede uz tri izgubljena seta ostvario je Milo Stražičić.

Ekipa OŠ Cavtat Konavljanin pobijedila je ekipu Dr Čolić rezultatom 4 : 3. Najbolji igrač susreta bio je Filip Mikulić (Dr Čolić) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi Vlaho Car ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede ali uz dva izgubljena seta dok je Vedran Đurđević ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Navedeni dvojac, Car i Đurđević, su svojoj ekipi donijeli pobjedu u paru, koja je donijela i ukupnu pobjedu ekipi OŠ Cavtat Konavljanin. U poraženoj ekipi pored dvije pobjede Filipa Mikulića jednu pojedinačnu pobjedu ostvario je Marinko Matulović.

Ekipa Dubrovnik pobjedila je ekipu Šampinjoni ZLD rezultatom 6 : 1. Najbolji igrač susreta bio je Marijo Obrovac (Dubrovnik) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set, pri čemu je svojoj ekipi donio i pobjedu u paru s suigračem Marom Šimunovićem. U pobjedničkoj ekipi Maro Šimunović donio je dvije pojedinačne pobjede, isto bez izgubljenog seta te istim brojem osvojenih poena dok je Darko Božić ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Poraženoj ekipi djednu pojedinačnu pobjedu donio je Ivan Simović.

Ekipa Srđ pobjedila je ekipu Samo lagano rezultatom 6 : 1. Najbolji igrač susreta bio je Ante Jupek (Srđ) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe prepustio je jedan set, pri čemu je svojoj ekipi donio i pobjedu u paru s suigračem Milanom Rezo. U pobjedničkoj ekipi Branko Golik, Milan Rezo i Siniša Desnica ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu. Poraženoj ekipi jednu pojedinačnu pobjedu donio je Ivan Cetinić.

Nakon 14. kola u 1. Ligi na prva tri mjesta nalaze se ekipe Marinkolor s osvojenih maksimalnih 28 bodova, OŠ Cavtat Konavljanin druga s osvojenih 27 bodova i Dr Čolić treći s osvojenih 24 boda. Najbolji pojedinci nakon 14. kola su Filip Mikulić (Dr Čolić), Milo Stražičić (Soul caffe) i Marko Venier (Marinkolor). Najbolji parovi nakon 14. kola su Filip Mikulić / Dario Petković (Dr Čolić), Vlaho Car / Vedran Đurđević (OŠ Cavtat Konavljanin) i Marijo Obrovac / Maro Šimunović (Dubrovnik).

U četrnaestom kolu 2 lige ekipa Lapad kolor pobjedila je ekipu Libertas klinci rezultatom 5 : 2. Najbolji igrač susreta bio je Bruno Soldo (Lapad kolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi Teo Kasač ostvario je dvije pojedinačne pobjede, bez izgubljenog set,a ali sa nešto lošijim omjerom dobivenih poena. U poraženoj ekipi po jednu pojedinačnu pobjedu ostvarili su Ivan Bule i Vinko Ivičević.

Ekipa Luka Sorkočević pobjedila je ekipu OŠ Gruda Ljuta rezultatom 7 : 0, bez igre jer je ekipa OŠ Gruda Ljuta zbog nemogućnosti igranja meča isti predala. Za neodigravanje utakmice ekipa OŠ Gruda Ljuta je kažnjena nedodjeljivanjem jednog boda za poraz.

Ekipa OŠ Gruda Popovići pobjedila je ekipu OŠ Gruda Gruda rezultatom 6 : 1. Najbolja igračica susreta bila je Sandra Đurišić (OŠ Gruda Popovići) koja je svojoj ekipi donijela 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe prepustila je tek jedan set, pri čemu je svojoj ekipi donijela i pobjedu u paru s suigračicom Norom Bećir. U pobjedničkoj ekipi Petra Raos i Antonio Pavlić ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu. U poraženoj ekipi jednu pojedinačnu pobjedu ostvario je Ivan Radonić.

Ekipa Shaolin express pobjedila je ekipu Jub rezultatom 7 : 0. Najbolji igrač susreta bio je Goran Brajković (Shaolin express) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set, pri čemu je svojoj ekipi donio i pobjedu u paru s suigračem Slobodanom Ljepavom. U pobjedničkoj ekipi po dvije pojedinačne pobjede donijeli su Slobodan Ljepava uz jedan izgubljeni set i Adem Gušić uz dva izgubljena seta.

Nakon 14. kola u 2. Ligi i na kraju prvenstva dobili smo prvaka za sezonu 2018/19 ekipu Lapad kolor koja je osvojila maksimalnih 28 bodova, bez izgubljenog meča, na drugom mjestu nalazi se ekipa Luka Sorkočević s 26 dok je na trećem mjestu ekipa Shaolin express s osvojenih 23 boda.

Ekipa Lapad kolor zadnje kolo je igrala u sastavu: Marko Muhoberac, Bruno Soldo i Teo Kasač (za ekipu su još nastupali Davor Paradžik i Borna Ramljak). Najbolji pojedinci nakon 14. kola i na kraju prvenstva 2. Lige su Bruno Soldo (Lapad kolor), Juraj Hrćan (Luka Sorkočević) i Teo Kasač (Lapad kolor).

Najbolji parovi nakon 14. kola i na kraju prvenstva 2. Lige su Andrej Hrćan / Juraj Hrćan (Luka Sorkočević), Nora Bećir / Sandra Đurišić (OŠ Gruda Popovići) i Teo Kasač / Bruno Soldo (Lapad kolor). Ekipa Lapad Kolor pobjednik je druge lige nakon završetka 14. kola.