OSMA POBJEDA Square slavio protiv Broda

Futsal Square Alumnus Gospino polje

Dubrovački malonogometni prvoligaš Square upisao je novu pobjedu na domaćem terenu. U petak navečer s 3:2 svladan je ‘fenjeraš’ Brod 035.

Square je bolje otvorio susret i već u 4. minuti poveo pogotkom hrvatskog reprezentativca Mara Đuraša. Dominacija domaćih nastavila se i u nastavku prvog dijela, gosti su se trudili nešto ušićariti u kontri, ali bezuspješno. Square poduplava prednost u 12. minuti kada BiH reprezentativac Tomislav Bevanda pogađa nakon kornera. U 18. minuti gosti uspijevaju smanjiti, strijelac je bio Družić, pa se na odmor otišlo s minimalnom prednosti Squarea.

Brod 035 već u prvim minutama nastavka uspijeva izjednačiti, i to pogotkom Petrovića. Square nastavlja s pritiskom, tuče iz svih oružja, ali vratar Broda Konrad sve brani. Ipak, ne baš sve, jer ga Josip Jurić uspijeva svladati u 30. minuti susreta. Četiri minute prije kraja gosti uvode igrača-vratara, ali bez uspjeha. Square dolazi do osme ovosezonske pobjede, čime se učvrstio na četvrtom mjestu ljestvice.