Odigrano osmo kolo 41. Prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu

U osmom kolu 1 lige ekipa Soul caffe pobijedila je ekipu Aragosa travel rezultatom 5 : 2. Najbolji igrač susreta bio je Milo Stražičić (Soul caffe) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe prepustio je jedan set.

U pobjedničkoj ekipi Ivo Šarić ostvario je dvije pojedinačne pobjede uz dva izgubljena seta dok je Pavle Radonić ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. U poraženoj ekipi pobjedu u paru donijeli su Robert Kralj i Goran Raspopović, dok je jednu pojedinačnu pobjedu ostvario Robert Kralj.

Ekipa Orlando pobijedila je ekipu Samo lagano rezultatom 6 : 1. Najbolji igrač susreta bio je Damir Gleđ (Orlando) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi Boris Cikoja i Jure Volarević donijeli su pobjedu u paru, pored toga je Jure Volarević donio dvije pojedinačne pobjede uz jedan izgubljeni set dok je Boris Cikoja donio jednu pojedinačnu pobjedu. Jednu pojedinačnu pobjedu za poraženu ekipu ostvario je Ivan Cetinić.

Ekipa OŠ Cavtat Konavljanin pobijedila je ekipu Dubrovnik rezultatom 5 : 2. Najbolji igrač susreta bio je Vedran Đurđević (OŠ Cavtat Konavljanin) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe prepustio je dva seta. U pobjedničkoj ekipi Vlaho Car je ostvario dvije pojedinačne pobjede uz tri izgubljena seta dok je Jurica Prpić ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. U poraženoj ekipi Marijo Obrovac i Maro Šimunović donijeli su pobjedu u paru, pored toga jednu pojedinačnu pobjedu za poraženu ekipu ostvario je Marijo Obrovac.

Ekipa Dr Čolić pobjedila je ekipu Šampinjoni ZLD rezultatom 7 : 0. Najbolji igrač susreta bio je Filip Mikulić (Dubrovnik) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set, pri čemu je svojoj ekipi donio i pobjedu u paru s suigračem Dariom Petkovićem. U pobjedničkoj ekipi Marinko Matulović je ostvarilo dvije pojedinačne pobjede uz jedan izgubljeni set dok su braća Ivica i Dario Petković ostvarili svaki po jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Marinkolor pobijedila je ekipu Srđ rezultatom 4 : 3. Najbolji igrač susreta bio je Marko Venier (Marinkolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi Lidija Vranješ i Joško Martinović ostvarili su svako po jednu pojedinačnu pobjedu. U poraženoj ekipi dvije pojedinačne pobjede ostvario je Ante Jupek bez ijednog izgubljenog seta ali i nešto slabijim omjerom dobivenih poena, pri čemu je svojoj ekipi donio i pobjedu u paru s suigračem Brankom Golikom. Ekipa Srđ igrala je utakmicu bez trećeg igrača.

Nakon 8. kola u 1. Ligi na prva tri mjesta nalaze se ekipe Marinkolor s osvojenih maksimalnih 16 bodova, OŠ Cavtat Konavljanin s osvojenih 15 bodova i Dr Čolić s osvojenih 14 bodova.

Najbolji pojedinci nakon 8. kola su Marko Venier (Marinkolor), Filip Mikulić (Dr Čolić) i Vlaho Car (OŠ Cavtat Konavljanin).

Najbolji parovi nakon 8. kola su Vlaho Car / Vedran Đurđević (OŠ Cavtat Konavljanin), Filip Mikulić / Dario Petković (Dr Čolić) i Marijo Obrovac / Maro Šimunović (Dubrovnik).

U osmom kolu 2 lige ekipa Luka Sorkočević pobjedila je ekipu OŠ Gruda Popovići rezultatom 4 : 3. Najbolji igrač susreta bio je Juraj Hrćan (Luka Sorkočević) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set, pri čemu je svojoj ekipi donio i pobjedu u paru s suigračem i bratom Andrejem Hrćanom. U pobjedničkoj ekipi jednu pojedinačnu pobjedu donio je i Martin Hrćan. Poraženoj ekipi dvije pojedinačne pobjede donijela je Sandra Đurišić uz tri izgubljena seta dok je jednu pojedinačnu pobjedu donijela Petra Raos.

Ekipa Libertas klinci pobjedila je ekipu Jub rezultatom 6 : 1. Najbolji igrač susreta bio je Mario Mozara (Libertas klinci) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set, pri čemu je svojoj ekipi donio i pobjedu u paru s suigračem Vinkom Ivičevićem . U pobjedničkoj ekipi dvije pojedinačne pobjede donio je Ivan Bule uz dva izgubljena seta a jednu pojedinačnu pobjedu donio je Vinko Ivičević. Poraženoj ekipi jednu pojedinačnu pobjedu donijela je Ivana Vidojević.

Ekipa Lapad kolor pobjedila je ekipu OŠ Gruda Ljuta rezultatom 5 : 2. Najbolji igrač susreta bio je Bruno Soldo (Lapad kolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe prepustio je tek jedan set, pri čemu je svojoj ekipi donio i pobjedu u paru s suigračem Bornom Ramljakom. U pobjedničkoj ekipi svaki po jednu pojedinačnu pobjedu donijeli su Teo Kasač i Borna Ramljak. Poraženoj ekipi dvije pojedinačne pobjede donio je Antonio Maslać, uz jedan izgubljeni set i nešto slabiji omjer dobivenih poena.

Ekipa Shaolin express pobjedila je ekipu OŠ Gruda Gruda rezultatom 7 : 0. Najbolji igrač susreta bio je Slobodan Ljepava (Shaolin express) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set, pri čemu je svojoj ekipi donio i pobjedu u paru s suigračem Ademom Gušićem U pobjedničkoj ekipi Adem Gušić je ostvarilo dvije pojedinačne pobjede bez izgubljenog seta, uz nešto slabiji omjer dobivenih poen dok je Goran Brajković ostvario dvije pojedinačne pobjede uz dva izgubljena seta.

Nakon 8. kola u 2. Ligi na prvom mjestu nalazi se ekipa Lapad kolor s 16, na drugom mjestu Luka Sorkočević s 15 dok je na trećem mjestu ekipa Shaolin express s osvojenih 14 bodova.

Najbolji pojedinci nakon 8. kola su Bruno Soldo (Lapad kolor), Juraj Hrćan (Luka Sorkočević) i Slobodan Ljepava (Shaolin express).

Najbolji parovi nakon 8. kola su Andrej Hrćan / Juraj Hrćan (Luka Sorkočević), Nora Bećir / Sandra Đurišić (OŠ Gruda Popovići) i Teo Kasač / Bruno Soldo (Lapad kolor).