NK GOŠK DUBROVNIK Prvi domaći poraz nakon 385 dana

Posljednji put na domaćem terenu NK Gošk Dubrovnik 1919 poražen je 27. listopada prošle godine, a taj je niz prekinut ove subote. Sva tri boda iz Lapada odnio je BŠK Zmaj Blato.

-Dobro je počela utakmica za našu momčad, već u 6. minuti Baldo Cicijelj postigao je pogodak za 1:0. Gosti do izjednačenja dolaze u 20. minuti kad je fantastično iz slobodnog udarca potegnuo Nemanja Šešlija.
Nakon sat vremena igre poveli su ‘Crveni’, pogodak se piše kao autogol Torbarine. Desetak minuta kasnije Cicijelj je izborio kazneni udarac te ga i sam realizirao za 2:2. U trećoj minuti sudačke nadoknade ipak Zmaj dolazi do velikog slavlja, Mario Marić uspio je postići pogodak za 2:3 – istaknuli su iz kluba.

Prvi nastup u dresu naše momčadi nakon više od 4 godine upisao je i Ante Kovačić odigravši posljednjih pola sata današnje utakmice.

-Gostima s Korčule čestitamo na pobjedi, a mi se okrećemo idućem kolu i posljednjoj gostujućoj utakmici ove godine. U subotu putujemo u Hrvace – poručuju.

Izvor: NK GOŠK – Dubrovnik 1919