Neretvanac nanio poraz GOŠK-u i prekinuo sjajan niz!

Nogometaši GOŠK – Dubrovnika 1919 prekinuli su sjajan niz kojeg imaju posljednjih deset mjeseci. U petom kolu Treće HNL – Jug poraženi su od NK Neretvanca iz Opuzena. Već u 19. minuti susreta za vodstvo GOŠK-a gol je dao Toni Žile. Preokret se dogodio u 84. minuti susreta kada domaćini dolaze do izjednačenja iz slobodnog udarca. U sudačkoj nadoknadi Neretvanac postiže pogodak za 2:1. Ovime je prekinut skoro desetomjesečni niz GOŠK-a bez poraza.
-Niz je nažalost prekinut, no ne treba žaliti, već čestitati igračima na velikoj srčanosti i borbenosti koju su pokazali. Ne samo danas, već i kroz protekle mjesece. Mi se okrećemo idućem vikendu i domaćoj utakmici protiv Hrvaca gdje ćemo tražiti novu pobjedu i početak nekog novog pozitivnog niza! – poručuju iz dubrovačkog kluba.

POSLJEDNJA PRILIKA ZA PRIJAVU Pridružite se utrci 5K, trčite ili navijajte za Marka!

NAKON 24 GODINE Hrvatska malonogometna reprezentacija izborila Svjetsko prvenstvo!

[FOTO] KORAK DO FINALA Jugaši pobijedili u polufinalu Prvenstva Hrvatske!