NENADIĆ DOPRVAK HRVATSKE Plivači Juga nastavljaju sa žetvom medalja

U Zagrebu je trenutno u tijeku Prvenstvo Hrvatske i Prvenstvo Hrvatske za Dobne Skupine 2020.

Nakon što su prvog dana osvojili njih 11, Jugaši nastavljaju sa žetvom medalja. U drugom od inače četiri dijela osvojili su ih šest i to zlato, srebro te četiri bronce. U disciplini 100 metara leđno najuspješniji je tako bio Vlaho Nenadić dok je treće mjesto zauzeo Roko Zvone. S vremenom 57.13 Nenadić je postao i doprvak Hrvatske na 100 slobodno. Mario Šurković pak je na 100 slobodno u apsolutnoj, mlađe seniorskoj i juniorkoj konkurenciji bio brončani, a među deset najboljih ukupnog natjecanja plasirali su se Michel Brassard, Đivo Damić, Marko Baletin, Antonia Šurković te Juraj Barčot.