NADJAČALE ŠIBENČANKE Košarkašice Raguse ostvarile četvrtu pobjedu sezone

Košarkašice Raguse su ostvarile svoju četvrtu pobjedu ove sezone protiv Šibenika rezultatom 81:51 (27-15, 23-12, 19-12, 12-12).

Od početka cure su krenule čvrsto i u 3 četvrtine ostavile gošće na 12 koševa po četvrtini. Također, bile su i šuterski raspoložene uz 42 posto za 3 poena.

Najraspoloženija igračica u napadu i obrani bila je Carmen Miloglav koja je postigla 26 koševa (+4sk+7as+5st). Ana Haklička postigla je 17 koševa (+4sk+4as), Marija Pocrnjić dodala je 10 koševa, a Katarina Zarač 9.

Devet koševa postigla je i Romana Stojanović i uz to je uhvatila i 11 skokova. Mihaela Pavlović postigla je 6 (+14sk), Živana Janković ubacila je 4 koša uz čak 13 asistencija i 7 skokova.

Za Ragusu su još nastupile i Paula Mojaš, Dalija Stabile, Leona Kristić i Karla Raguž-Lučić.

Kod gošći najviše koševa (14) postigla je bivša igračica Raguse Ina Marin.