Nade Juga osvojile srebro na turniru u Cavtatu

Nade Vaterpolskog kluba Jug Croatia osiguranje osvojile su srebro na prijateljskom turniru u Cavtatu. Jugaši su u tri dana odmjerili snage s Gusarom, Cavtatom, Korčulanskim plivačkim klubom i Vukovarom.

Momčad Vida Bogdana danas je odigrala utakmicu petog kola, u kojoj je pobijedila KPK rezultatom 16:6 (5:1, 5:1, 1:3, 5:1).

Za VK Jug CO nastupili su Marino Brzica, Tino Savinović (4), Juraj Kulušić, Luka Čurlin (2), Marko Dolina, Mateo Benussi (4), Lukas Kristović, Lovro Zvono, Luka Miloš, Nikola Perak (3), Matias Miloš, Luka Skopljaković, Bruno Iveković i Niko Đerek (3).

Jugaši su natjecanje završili na drugom mjestu. Od njih je bolji bio Cavtat, dok su vaterpolisti Vukovara uzeli brončanu medalju.