Sport

Na Kantafigu borba za drugi krug

Na turniru na male barice Kantafig 2013. ovaj tjedan 'paraju se gaće' za ulazak u drugi krug.

Podsjetimo, u subotu se zbog nevremena nije igralo, a utakmice u nedjelju i ponedjeljak donijele su nova uzbuđenja pred poslijednje kolo.

Utakmice koje su se trebale odigrati prošle subote (odgođeno zbog nevremena), odigrat će se u četvrtak 15. kolovoza, a nakon toga, također u četvrtak 15. kolovoza u 23.30 održat će se ždrijeb trećeplasiranih ekipa koje će repasaž odigrati u petak 16. kolovoza. Također u petak 16. kolovoza u 23.30 će se održati poludirigirani ždrijeb šesnaestine finala.
 
 

Rezultati: 

PETAK 09.08.
TAXI MAMUZIĆ – PORPORELA 2:4
DUBROVNIK RENT – DUBR.-NERET. ŽUPANIJA 9:7
ČOKOLINO 2 – C.B. PROMENADA 1:1 (0:2)P
KANOSA INŽ. – ČOKOLINO 8:2
FUZIA – CAFFE BAR 5:6
MAX I PRIJATELJI – KONOBA PIZZERIA GAJETA 3:0 (B. B . )
C.C. REVELIN – ATALANTA BERGAMO 1:5
 
SUBOTA 12.08.
– SLOBODAN DAN (NEVRIJEME)

NEDJELJA 11.08.
C.B. BRASIL – KONOBA DVA BORA 3:5 
KONTRA MRAKU KONTRA SILI – C.B. LUDWIG 1:4
KONOBA BONACA – STRAVA TEAM 1:1 (1:2 )P 
TOMO – C.B. PULS 0:4 
ATALANTA BERGAMO – DUBR.-NERET. ŽUPANIJA 5:0 
DUBROVNIK RENT – C.C. REVELIN 2:3
 
PONEDJELJAK 12.08.
KAMEN IVAN BEGOVINA – GRGA 1:4
CRVENA FUNJESTRA – KONOBA PIZZERIA GAJETA 3:0 ( B. B. )
CELTIC BAR BELFAST – GWANTYERRA SPORTS 3:3 (1:0)P 
KONOBA MAESTRAL – MAX I PRIJATELJI 5:1 
MILLENIUM CAR RENTAL – TOPNICI 1:3
KAKO LAKO – MARITIMO 3:3 (0:2)P
 

Situacija po skupinama:

     A ODIGRANO POBJEDA NERIJEŠENO IZGUBLJENO GOL RAZLIKA BODOVI
BRKATI SLONOVI 2 2 0 0 5:1 6
KONOBA DVA BORA 3 2 0 1 10:7 6
ŽNPE 2013. 2 1 0 1 6:6 3
C.B. BRASIL 3 0 0 3 5:12 0

 
 

     B ODIGRANO POBJEDA NERIJEŠENO IZGUBLJENO GOL RAZLIKA BODOVI
LUDWIG 3 3 0 0 13:4 9
C.B.PULS 3 2 0 1 9:6 6
KONTRA MRAKU KONTRA SILI 3 1 0 2 6:7 3
TOMO 3 0 0 3 1:12 0

 
 

     C ODIGRANO POBJEDA NERIJEŠENO IZGUBLJENO GOL RAZLIKA BODOVI
ATALANTA BERGAMO 3 3 0 0 17:2 9
C.C. REVELIN 3 1 1 1 6:9 4
DBK RENT 3 1 0 2 12:17 3
DUBROV. – NERET. ŽUPANIJA 3 0 1 2 9:16 1

 
 

     D ODIGRANO POBJEDA NERIJEŠENO IZGUBLJENO GOL RAZLIKA BODOVI
 STRAVA TEAM 3 1 2 0 7:6 5
 GRGA 3 1 2 0 9:6 5
KONOBA BONACA 3 1 2 0 10:7 5
KAMEN IVAN B. 3 0 0 3 7:14 0

 
 

     E ODIGRANO POBJEDA NERIJEŠENO IZGUBLJENO GOL RAZLIKA BODOVI
KONOBA MAESTRAL 3 3 0 0 16:3 9
MAX I PRIJATELJI 3 2 0 1 11:7 6
CRVENA FUNJESTRA 3 1 0 2 6:13 3
KONOBA PIZZERIA GAJETA 3 0 0 3 2:13 0

 
 

     F ODIGRANO POBJEDA NERIJEŠENO IZGUBLJENO GOL RAZLIKA BODOVI
CELTIC BAR BELFAST 3 1 2 0 6:5 5
C.B. SEVEN SINS 2 1 1 0 5:4 4
GWANTYERRA SPORTS 3 1 1 1 11:11 4
PIPL MAST TRAST AS 2 0 0 2 5:7 0

 

     G ODIGRANO POBJEDA NERIJEŠENO IZGUBLJENO GOL RAZLIKA BODOVI
NEMA KAFIĆA DO ZIDIĆA.. 2 2 0 0 9:3 6
C.B. OLIVER TWIST 2 1 1 0 8:7 4
TOPNICI 3 1 1 1 8:8 4
MILLENIUM CAR RENTAL 3 0 0 3 6:13 0

 
 

     H ODIGRANO POBJEDA NERIJEŠENO IZGUBLJENO GOL RAZLIKA BODOVI
ATLETICO 2 1 1 0 8:2 4
PROTO 2 1 1 0 4:3 4
TEZORO 2 1 0 1 5:3 3
BA-COM 2 0 0 2 1:10 0

 
 

     M ODIGRANO POBJEDA NERIJEŠENO IZGUBLJENO GOL RAZLIKA BODOVI
R.U. PALLACE 1 1 0 0 5:1 3
LINĐO 1 1 0 0 2:0 3
ALL IN 1 0 0 1 0:2 0
GRAVOSA 1 0 0 1 1:5 0

 
 
 

         I ODIGRANO POBJEDA NERIJEŠENO IZGUBLJENO GOL RAZLIKA BODOVI
PORPORELA 2 1 1 0 8:6 4
MAXIMUS 1 0 1 0 4:4 1
UTORAK U 20H 1 0 1 0 3:3 1
TAXI MAMUZIĆ 2 0 1 1 5:7 1

 
 

     K ODIGRANO POBJEDA NERIJEŠENO IZGUBLJENO GOL RAZLIKA BODOVI
C.B. PROMENADA 2 1 1 0 2:1 4
OBRT SILVA 1 1 0 0 5:1          3
ČOKOLINO 2 2 0 1 1 2:6 1
TOTALNI PROMAŠAJ 1 0 0 1 0:1 0

 
 
 
 

     J ODIGRANO POBJEDA NERIJEŠENO IZGUBLJENO GOL RAZLIKA BODOVI
KANOSA INŽ. 2 2 0 0 10:2 6
CAFFE BAR 2 1 0 1 6:7 3
ČOKOLINO 2 1 0 1 4:8 3
FUZIA 2 0 0 2 5:8 0

 
 

     L ODIGRANO POBJEDA NERIJEŠENO IZGUBLJENO GOL RAZLIKA BODOVI
MOTO SERVIS BUBA 2 2 0 0 13:8 6
DU LIST 2 1 0 1 8:6 3
MARITIMO 2 0 1 1 3:8 1
KAKO LAKO 2 0 1 1 8:10 1

 

Raspored do kraja razigravanja po skupinama:
UTORAK 13.08.

19.00 LINĐO – GRAVOSA
19.40 PROTO – BA-COM
20.30 UTORAK U 20H – PORPORELA
21.10 NEMA KAFIĆA DO ZIDIĆA – C.B. OLIVER TWIST
21.50 TAXI MAMUZIĆ – MAXIMUS
22.30 PIPL MAST TRAST AS – C.B. SEVEN SINS

SRIJEDA 14.08.
19.00 CAFFE BAR – ČOKOLINO
19.40 TOTALNI PROMAŠAJ – ČOKOLINO 2
20.30 R.U. PALLACE – ALL IN
21.10 FUZIA – KANOSA INŽ.
21.50 TEZORO – ATLETICO
22.30 OBRT SILVA – C.B. PROMENADA

ČETVRTAK 15.08.
19.00 OBRT SILVA – TOTALNI PROMAŠAJ
19.40 BRKATI SLONOVI – ŽNPE 2013.
20.30 DU LIST – KAKO LAKO 
21.10 R.U. PALLACE – LINĐO
21.50 MARITIMO – MOTO SERVIS BUBA
22.30 MAXIMUS – UTORAK U 20H
23.10 GRAVOSA – ALL IN

Pročitajte još

FINALNI TURNIR KUPA HRVATSKE Kobešćak: Očekujem vrhunski vaterpolo

Dulist

BRIDŽ KLUB DUBROVNIK Grgić i Tomić najbolji na tjednom parskom turniru

Dulist

NISU IMALI ŠANSE Jugaši nadmoćno slavili nad ruskim Sintez Kazanom

Dulist

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Molimo Vas da nam potvrdite ukoliko ste suglasni s korištenjem kolačića, a privolu možete povući u svakom trenutku. Prihvaćam Više informacija