Sport

Na Kantafigu borba za drugi krug

Na turniru na male barice Kantafig 2013. ovaj tjedan 'paraju se gaće' za ulazak u drugi krug.

Podsjetimo, u subotu se zbog nevremena nije igralo, a utakmice u nedjelju i ponedjeljak donijele su nova uzbuđenja pred poslijednje kolo.

Utakmice koje su se trebale odigrati prošle subote (odgođeno zbog nevremena), odigrat će se u četvrtak 15. kolovoza, a nakon toga, također u četvrtak 15. kolovoza u 23.30 održat će se ždrijeb trećeplasiranih ekipa koje će repasaž odigrati u petak 16. kolovoza. Također u petak 16. kolovoza u 23.30 će se održati poludirigirani ždrijeb šesnaestine finala.
 
 

Rezultati: 

PETAK 09.08.
TAXI MAMUZIĆ – PORPORELA 2:4
DUBROVNIK RENT – DUBR.-NERET. ŽUPANIJA 9:7
ČOKOLINO 2 – C.B. PROMENADA 1:1 (0:2)P
KANOSA INŽ. – ČOKOLINO 8:2
FUZIA – CAFFE BAR 5:6
MAX I PRIJATELJI – KONOBA PIZZERIA GAJETA 3:0 (B. B . )
C.C. REVELIN – ATALANTA BERGAMO 1:5
 
SUBOTA 12.08.
– SLOBODAN DAN (NEVRIJEME)

NEDJELJA 11.08.
C.B. BRASIL – KONOBA DVA BORA 3:5 
KONTRA MRAKU KONTRA SILI – C.B. LUDWIG 1:4
KONOBA BONACA – STRAVA TEAM 1:1 (1:2 )P 
TOMO – C.B. PULS 0:4 
ATALANTA BERGAMO – DUBR.-NERET. ŽUPANIJA 5:0 
DUBROVNIK RENT – C.C. REVELIN 2:3
 
PONEDJELJAK 12.08.
KAMEN IVAN BEGOVINA – GRGA 1:4
CRVENA FUNJESTRA – KONOBA PIZZERIA GAJETA 3:0 ( B. B. )
CELTIC BAR BELFAST – GWANTYERRA SPORTS 3:3 (1:0)P 
KONOBA MAESTRAL – MAX I PRIJATELJI 5:1 
MILLENIUM CAR RENTAL – TOPNICI 1:3
KAKO LAKO – MARITIMO 3:3 (0:2)P
 

Situacija po skupinama:

     A ODIGRANO POBJEDA NERIJEŠENO IZGUBLJENO GOL RAZLIKA BODOVI
BRKATI SLONOVI 2 2 0 0 5:1 6
KONOBA DVA BORA 3 2 0 1 10:7 6
ŽNPE 2013. 2 1 0 1 6:6 3
C.B. BRASIL 3 0 0 3 5:12 0

 
 

     B ODIGRANO POBJEDA NERIJEŠENO IZGUBLJENO GOL RAZLIKA BODOVI
LUDWIG 3 3 0 0 13:4 9
C.B.PULS 3 2 0 1 9:6 6
KONTRA MRAKU KONTRA SILI 3 1 0 2 6:7 3
TOMO 3 0 0 3 1:12 0

 
 

     C ODIGRANO POBJEDA NERIJEŠENO IZGUBLJENO GOL RAZLIKA BODOVI
ATALANTA BERGAMO 3 3 0 0 17:2 9
C.C. REVELIN 3 1 1 1 6:9 4
DBK RENT 3 1 0 2 12:17 3
DUBROV. – NERET. ŽUPANIJA 3 0 1 2 9:16 1

 
 

     D ODIGRANO POBJEDA NERIJEŠENO IZGUBLJENO GOL RAZLIKA BODOVI
 STRAVA TEAM 3 1 2 0 7:6 5
 GRGA 3 1 2 0 9:6 5
KONOBA BONACA 3 1 2 0 10:7 5
KAMEN IVAN B. 3 0 0 3 7:14 0

 
 

     E ODIGRANO POBJEDA NERIJEŠENO IZGUBLJENO GOL RAZLIKA BODOVI
KONOBA MAESTRAL 3 3 0 0 16:3 9
MAX I PRIJATELJI 3 2 0 1 11:7 6
CRVENA FUNJESTRA 3 1 0 2 6:13 3
KONOBA PIZZERIA GAJETA 3 0 0 3 2:13 0

 
 

     F ODIGRANO POBJEDA NERIJEŠENO IZGUBLJENO GOL RAZLIKA BODOVI
CELTIC BAR BELFAST 3 1 2 0 6:5 5
C.B. SEVEN SINS 2 1 1 0 5:4 4
GWANTYERRA SPORTS 3 1 1 1 11:11 4
PIPL MAST TRAST AS 2 0 0 2 5:7 0

 

     G ODIGRANO POBJEDA NERIJEŠENO IZGUBLJENO GOL RAZLIKA BODOVI
NEMA KAFIĆA DO ZIDIĆA.. 2 2 0 0 9:3 6
C.B. OLIVER TWIST 2 1 1 0 8:7 4
TOPNICI 3 1 1 1 8:8 4
MILLENIUM CAR RENTAL 3 0 0 3 6:13 0

 
 

     H ODIGRANO POBJEDA NERIJEŠENO IZGUBLJENO GOL RAZLIKA BODOVI
ATLETICO 2 1 1 0 8:2 4
PROTO 2 1 1 0 4:3 4
TEZORO 2 1 0 1 5:3 3
BA-COM 2 0 0 2 1:10 0

 
 

     M ODIGRANO POBJEDA NERIJEŠENO IZGUBLJENO GOL RAZLIKA BODOVI
R.U. PALLACE 1 1 0 0 5:1 3
LINĐO 1 1 0 0 2:0 3
ALL IN 1 0 0 1 0:2 0
GRAVOSA 1 0 0 1 1:5 0

 
 
 

         I ODIGRANO POBJEDA NERIJEŠENO IZGUBLJENO GOL RAZLIKA BODOVI
PORPORELA 2 1 1 0 8:6 4
MAXIMUS 1 0 1 0 4:4 1
UTORAK U 20H 1 0 1 0 3:3 1
TAXI MAMUZIĆ 2 0 1 1 5:7 1

 
 

     K ODIGRANO POBJEDA NERIJEŠENO IZGUBLJENO GOL RAZLIKA BODOVI
C.B. PROMENADA 2 1 1 0 2:1 4
OBRT SILVA 1 1 0 0 5:1          3
ČOKOLINO 2 2 0 1 1 2:6 1
TOTALNI PROMAŠAJ 1 0 0 1 0:1 0

 
 
 
 

     J ODIGRANO POBJEDA NERIJEŠENO IZGUBLJENO GOL RAZLIKA BODOVI
KANOSA INŽ. 2 2 0 0 10:2 6
CAFFE BAR 2 1 0 1 6:7 3
ČOKOLINO 2 1 0 1 4:8 3
FUZIA 2 0 0 2 5:8 0

 
 

     L ODIGRANO POBJEDA NERIJEŠENO IZGUBLJENO GOL RAZLIKA BODOVI
MOTO SERVIS BUBA 2 2 0 0 13:8 6
DU LIST 2 1 0 1 8:6 3
MARITIMO 2 0 1 1 3:8 1
KAKO LAKO 2 0 1 1 8:10 1

 

Raspored do kraja razigravanja po skupinama:
UTORAK 13.08.

19.00 LINĐO – GRAVOSA
19.40 PROTO – BA-COM
20.30 UTORAK U 20H – PORPORELA
21.10 NEMA KAFIĆA DO ZIDIĆA – C.B. OLIVER TWIST
21.50 TAXI MAMUZIĆ – MAXIMUS
22.30 PIPL MAST TRAST AS – C.B. SEVEN SINS

SRIJEDA 14.08.
19.00 CAFFE BAR – ČOKOLINO
19.40 TOTALNI PROMAŠAJ – ČOKOLINO 2
20.30 R.U. PALLACE – ALL IN
21.10 FUZIA – KANOSA INŽ.
21.50 TEZORO – ATLETICO
22.30 OBRT SILVA – C.B. PROMENADA

ČETVRTAK 15.08.
19.00 OBRT SILVA – TOTALNI PROMAŠAJ
19.40 BRKATI SLONOVI – ŽNPE 2013.
20.30 DU LIST – KAKO LAKO 
21.10 R.U. PALLACE – LINĐO
21.50 MARITIMO – MOTO SERVIS BUBA
22.30 MAXIMUS – UTORAK U 20H
23.10 GRAVOSA – ALL IN

Pročitajte još

IPAK NIŠTA OD FINALA Square izgubio od ekipe Novo vrijeme Apfel

Dulist

FINAL FOUR U GRUŽU Navijači na bazen mogu ući samo na dva ulaza

Dulist

UŽIVA U MORSKIM RADOSTIMA Stigao je najbolji svjetski golman Manuel Neuer!

Dulist

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Molimo Vas da nam potvrdite ukoliko ste suglasni s korištenjem kolačića, a privolu možete povući u svakom trenutku. Prihvaćam Više informacija