Mornar BS – Jug CO 6:12

Mornar BS - Jug CO 6:12

Prvom utakmicom polufinala i pobjedom Juga na gostujućem bazenu protiv Mornara počelo je doigravanje za prvaka Hrvatske.

Jugaši su se, nakon prve četvrtine koja je pripala domaćinu (2:1), u nastavku utakmice pokazali neupitnu kvalitetu (presudna druga četvrtina, 5:0) i na kraju upisali pobjedu u novom sustavu po kojem prednost prve utakmice ima slabija momčad.

Uzvrat se igra u iduću subotu, 21. travnja, na bazenu u Gružu. Ipak, prije tog susreta, pred Jugašima je na rasporedu put u Budimpeštu gdje u srijedu, 18. travnja, u uzvratnoj utakmici četvrtfinala europske Lige prvaka protiv Vasasa brane četiri gola razlike iz prve utakmice.