MONTENEGRO MIMOSA CUP Plivači Juga osvojili šest medalja

Nakon završenog prvog dana drugog dijela Montenegro Mimosa Cup-a 2020., Plivački klub Jug osvojio je 3 zlatne, 2 srebrne i brončanu medalju. Na mitingu plivači nastupaju u dvije kategorije, apsolutnoj i kadetskoj.
Juraj Barčot osvojio je zlata na 200 i 50 slobodno te srebra na 400 slobodno i 50 leđno u kategoriji kadeta.
Antonia Šurković je osvojila zlato na 50 leđno u apsolutnoj kategoriji. U istoj kategoriji Tonka Bušković je bila brončana na 200 mješovito.

Na natjecanju uz također nastupaju Paulo Brać, Andrija Cetinić, Duje Čamo, Bruno Damić, Toni Šarić, Luka Đurović, Antonia Ljuban, Rafaela Škrabo i Elza Filipović.