MNK Duba Konavoska pobjednik Županijskog malonogometnog kupa

Finale Županijskog malonogometnog kupa odigralo se ovog petka navečer u dvorani u Gospinom polju. U vrlo napetoj utakmici MNK Duba Konavoska slavila je protiv MNK Pridvorja s 4:2 te je tako osvojila Županijski kup i stekla pravo nastupa u daljnjem natjecanju Kupa.

Prvi pogodak postigao je u 14. minuti Joško Sentić (MNK Duba Konavoska), zatim je na 1:1 u 18. minuti izjednačio Nikša Dragić (MNK Pridvorje), u 35. minuti za Dubu je za 2:1 zabio Leo Bogdanović, dok mu je izjednačenjem u 35. minuti uzvratio Stjepan Skurić. Dubu je na 3:2 u 36. minuti poveo Mato Šimunović, da bi u 40. minuti ponovno pogodak postigao Leo Bogdanović i tako Dubi priskrbio završni rezultat 4:2 i odveo ih u pobjedu Kupa.