MEMORIJAL ‘BOŽE GAGRO’ Pet atletskih medalja u Čitluku

MEMORIJAL 'BOŽE GAGRO' Pet atletskih medalja u Čitluku

Pet medalja osvojili su atletičari AK Dubrovnika na međunarodnom mitingu Memorijal ‘Bože Gagro’ prošle subote u Čitluku.

Bili su uspješni u utrkama na 100, 300 i 600 metara te kugli i vortexu. U kategoriji mlađih juniorki Ana Plećaš bila je zlatna na 100 metara, a Anđela Gabriela Curić srebrna u bacanju kugle (3 kg). Kod kadeta Patrik Kralj je na 600 metara osvojio broncu uz novi osobni rekord.

U konkurenciji mlađih kadeta Lovro Puljizević bio je brončani u bacanju vortexa, a Nika Tomšić u konkurenciji limačica istrčala zlatnu medalju na 300 metara uz novi osobni rekord.

Trenerica Daria Ljubojević Kabić istaknula je kako je zadovoljna postignutim rezultatima ističući kako nema odmora jer natjecateljska sezona još uvijek traje pa se tako već 22. rujna putuje u Rijeku na finale Kupa Hrvatske.

Miting je održan na Gradskom stadionu Bare u organizaciji AK Brotnja i tradicionalno okupio više od 650 atletičara i atletičarki iz 25 atletskih klubova Hrvatske te Bosne i Hercegovine.