‘MALI WEMBLEY’ IMA POBJEDNIKA Bikersi osvojili Čokolino!

'MALI WEMBLEY' IMA POBJEDNIKA Bikersi osvojili Čokolino!

Malonogometna ekipa Bikersi u finalu turnira na male barice Čokolino – Mali Wembley 2019 pobijedili su ekipu Tutto Bene rezultatom 1:0 u posljednjim trenucima utakmice.

Utakmicu bez pogodaka prekinuo je gol Bikersa u drugoj polovici drugog poluvremena na glasnu podršku navijača. Pobjedom u finalu Bikersi su kući odnijeli 15 tisuća kuna nagrade. Uz Tutto Bene na drugom, treće mjesto pripalo je ekipi Caffe Bar Mirakul.

Finalnoj utakmici prethodila je minuta šutnje preminulom igraču MNK Squarea Andru Zaraču, a tijekom poluvremena organizirana je i humanitarna lutrija, čiji je prihod namijenjen djeci oboljeloj od Down sindroma.