Natrag
16.11.2018 21:33

facebook

twitter

google

rss

dulist

LIBERTAS KUP 2016. U pet utakmica 28 pogodaka

28.9.2016 @ 11:46 Dulist Sport

Podijelite:

Trećeg dana šesnaestine finala malonogometnog turnira ‘Libertasu kup 2016.’, koji se održava na umjetnoj travi teniskih terena u Uvali Lapad, odigrano je pet utakmica, a vidjeli smo 28 pogodaka.

Taj Mahal Lero plasirao se u osminu finala pobjedom 2:1 protiv Caffe bara Whats up, a DUSTRA je s glatkih 4:0, pogocima ‘Skverovaca’ Đuraša (2), Micevskog i Bevande, slavio protiv Grge.

Pekara Samčović Imostki je sa 7:3 izbacio Taj Mahal Stari Grad 7:3, a hattrick je postigao Marijan Senna Maršić. Ustanik Kum 2 je s 4:1 slavio protiv Auto servisa Rabbit uz dva gola Nediljka Babana, Bonita Trebinje je nakon penala prošla Tange lange (3:3, 5:4).

Za danas od 18 sati je predviđeno preostalih pet utakmica šesnaestine finala.

Inače, organizatori su i ove godine pokrenuli humanitarnu akciju u sklopu turnira. Ove godine će se skupljati pomoć za Antu Jovića, Nevia Krešića, te za Društvo distrofičara, invalida cerebralne i dječje paralize i ostalih tjelesnih invalida Dubrovačko-neretvanske županije. Dobrovoljni prilozi se mogu dati svaki dan u kutije na igralištu. Za aukciju koja će se održati finalnog dana ponudit će se sljedeći predmeti: Per Mertesacker – dres Arsenal, Toni Kroos – dres reprezentacije Njemačke, Marco Reus – dres reprezentacije Njemačke, Luka Modrić – reprezentacija Hrvatske, Ivan Perišić – reprezentacija Hrvatske, Mario Mandžukić – reprezentacija Hrvatske, Srđan Lakić – dres, Srđan Andrić – dres Hajduk, Aljoša Asanović – dres, lopte s potpisima hrvatskih reprezentativaca, Domagoj Duvnjak – dres, Marko Kopljar – dres, Ivan Stevanović – dres, Igor Vori – dres, Dražen Petrović – dres, Nikša Prkačin – dres, Ante Tomić – dres, Bojan Bogdanović – dres, Kruno Simon – dres, Alessandro Gentile – dres, dvije lopte Dražen Petrović, lopta sa potpisima hrvatskih reprezentativaca sa svjetskog prvenstva 2016., lopta s potpisima igrača VK Jug CO, lopta s potpisima hrvatske vaterpolske reprezentacije, Niko Pulić – potpisana kaciga, Ivica Kostelić – potpisana kaciga, Marin Čilić – dres, Marcos Bagdatis – dres, Marcos Bagdatis – teniski reket.

Rezultati 3. dana šesnaestine finala:
Taj Mahal Lero – Caffe bar Whats up 2:1 (1:0)
Taj Mahal Lero: Hasan Kacić, Joško Atijas, Vlaho Grbešić, Denis Kočić, Admir Bijedić, Denis Hasanović, Ante Daničić
Caffe bar Whats up: Željko Dadić, Boris Raič, Antun Paviša, Renato Mihaljević, Lukša Cvijetanović, Kiko Smoljko, Ahmet Brković
Strijelci: 1:0 Joško Atijas; 2:0 Hasan Kacić; 2:1 Željko Dadić

DUSTRA – Grga 4:0 (2:0)
DUSTRA: Maro Đuraš, Hrvoje Cvjetković , Damjan Šulić, Tomislav Bevanda, Toni Kokanović , Maroje Kokanović, Adrijan Micevski
Grga: Marko Grgurević, Nikša Kordić, Matej Perić, Vicko Mantalica, Kristijan Čižek
Strijelci: 1:0 Maro Đuraš; 2:0 Adrijan Micevski; 3:0 Tomislav Bevanda; 4:0 Maro Đuraš

Pekara Samčović Imostki – Taj Mahal Stari Grad 7:3 (0:2)
Pekara Samčović Imotski: Marijan Senna Maršić, Petar Kljenak, Ivan Klarić-Dračar, Danijel Češljat
Taj Mahal Stari Grad: Ante Babić , Andrija Bebić, Ante Mihaljević, Mario Marić, Duje Medak
Strijelci: 0:1 Ante Mihaljević; 0:2 Duje Medak; 1:2 Petar Kljenak; 2:2 Marijan Senna Maršić; 3:2 Ivan Klarić-Dračar; 4:2 Marijan Senna Maršić; 5:2 Marijan Senna Maršić; 6:2 Ivan Klarić-Dračar; 6:3 Duje Medak; 7:3 Petar Kljenak
Žuti karton: Mario Marić (Taj Mahal Stari Grad)

Auto servis Rabbit – Ustanik Kum 2 1:4 (1:2)
Auto servis Rabbit: Stijepo Simović, Ivo Krilanović , Niko Drobac, Matija Sukno, Antun Šmanjak, Miho Miljanović, Toni Miljanović
Ustanik Kum 2: Ivica Jukić, Ivan Mujan, Antonio Jandrek, Nediljko Baban, Mirko Babić, Tomislav Babić, Danijel Berišić, Jadran Kirevski, Željko Kovačević
Strijelci: 0:1 Ivica Jukić; 0:2 Nediljko Baban; 1:2 Toni Miljanović; 1:3 Nediljko Baban; 1:4 Jadran Kirevski
Crveni karton: Željko Kovačević (Ustanik Kum 2)

Bonita Trebinje – Tange lange 3:3 (1:1) – penali 5:4
Bonita Trebinje: Tomo Bodiroga, Tomo Mihić, Miljan Milišić, Goran Popović, Vlado Bogdanović, Nebojša Kapor
Tange lange: Matija Zore, Ilija Subašić, Ivan Šutalo, Boris Katičić, Mirko Marić, Ivan Perić
Strijelci: 0:1 Ivan Šutalo; 1:1 Vlado Bogdanović; 2:1 Tomo Bodiroga; 2:2 Ivan Perić; 3:2 Nebojša Kapor; 3:3 Ivan Šutalo

Raspored utakmica za srijedu – 1/16 finala 4. dan:
18:00 Acunja – Frendy
19:00 Fast food Riva Slano – Evo nas opet
20:00 Senabil Sarajevo – Medvjedići dobrog srca
21:00 Caffe bar Bull Klanjec – Caffe bar Antika
22:00 PGM Ragusa – Pizza Shop

Komentari





O autoru: Dulist


Iz rubrike
   Impressum | Privatnost | Uvjeti
  © 2018 dulist d.o.o. Sva prava pridržana