Natrag
21.11.2018 08:58

facebook

twitter

google

rss

dulist

LIBERTAS KUP 2016. Kraj za Crvenu funjestru i Celtic bar Belfast

26.9.2016 @ 14:45 Dulist Sport

Podijelite:

U nedjelju su odigrane prve dvije utakmice šesnaestine finala malonogometnog turnira ‘Libertas kup 2016.’, koji se održava na umjetnoj travi teniskih terena u Uvali Lapad.

DUSTRA ogranak Kaštela je u prvom meču s 4:1 svladao Caffe bar Galerija Crvenu funjestru. Dvostruki strijelac za Kaštelane bio je Babić, a jednom su pogodili Pavičić i Sunara. Za poražene je strijelac utješnog pogotka bio Šoletić.

U drugom susretu Nautika restorani su s dva pogotka Hrvoja Bogdanovića slavili 2:0 protiv Celtic bara Belfast.
Danas od 19 sati na rasporedu su nove četiri utakmice šesnaestine finala.

Rezultati 1. dana šesnaestine finala:
DUSTRA ogranak Kaštela – C.b. Galerija Crvena funjestra 4:1 (3:0)
DUSTRA ogranak Kaštela: Ante Radman, Krešimir Vranješ, Joško Sunara, Robert Vinko Pavičić, Mate Muselin, Toni Kovačević, Matija Babić, Ante Cvitanović
Caffe bar Galerija Crvena funjestra: Hrvoje Zečević, Miroslav Ćuzulan, Josip Šoletić, Dejan Krijes, Mihovil Martić, Darko Gudić, Antonio Đuka Alemani, Perica Katušić
Strijelci: 1:0 Matija Babić; 2:0 Robert Vinko Pavičić; 3:0 Matija Babić; 4:0 Joško Sunara; 4:1 Josip Šoletić

Nautika restorani – Celtic bar Belfast 2:0 (0:0)
Nautika restorani: Ivan Ljubišić, Vedran Grbavac, Antonio Noković, Josip Vidić, Hrvoje Bogdanović, Josip Tomičić, Josip Buljan, Ivan Vodenac, Ivo Kriste
Celtic bar Belfast: Željan Bagović , Ivica Konjuh, Ivan Rezo, Mario Đamonja, Nermin Elezović, Zvonimir Kutija
Strijelci: 1:0 Hrvoje Bogdanović; 2:0 Hrvoje Bogdanović
Žuti karton: Željan Bagović, Ivan Rezo (Celtic bar Belfast)

Raspored utakmica do petka:
26.09.2016. Ponedjeljak – 1/16 finala 2. dan
19:00 A1 Caffe bar Mirakul – B2 HNK Dubrovnik 1919
20:00 B1 Opet zvone stara zvona – A2 Restoran Ino Kaštela
21:00 L1 B.b. Cool c.b. Leonardo – K2 Top ten Podstrana
22:00 K1 KN Torcida Split – L2 Rekreativci
27.09.2016. Utorak – 1/16 finala 3. dan
18:00 E1 Taj Mahal Lero – F2 Caffe bar Whats up
19:00 H1 Dustra – G2 Grga
20:00 J1 Pekara Samčović Imostki – I2 Taj Mahal Stari Grad
21:00 M1 Auto servis Rabbit – N2 Ustanik Kum 2
22:00 F1 Bonita Trebinje- E2 Tange lange
28.09.2016. Srijeda – 1/16 finala 4. dan
18:00 G1 Acunja – H2 Frendy
19:00 N1 Fast food Riva Slano – M2 Evo nas opet
20:00 C1 Senabil Sarajevo – D2 Medvjedići dobrog srca
21:00 P1 Caffe bar Bull Klanjec – O2 Caffe bar Antika
22:00 I1 PGM Ragusa – J2 Pizza Shop
29.09.2016. Četvrtak – 1/8 finala 1. dan
19:00 Pobjednik I1 – J2 – Pobjednik K1-L2
20:00 Pobjednik A1-B2 – Pobjednik C1-D2
21:00 Pobjednik P1-O2 – Pobjednik N1-M2
22:00 Pobjednik H1-G2 – Pobjednik F1-E2
30.09.2016. Petak – 1/8 finala 2. dan
19:00 Pobjednik L1-K2 – Pobjednik J1-I2
20:00 Pobjednik D1-C2 – Pobjednik B1-A2
21:00 Pobjednik M1-N2 – Pobjednik O1-P2
22:00 Pobjednik E1-F2 – Pobjednik G1-H2

Komentari





O autoru: Dulist


Iz rubrike
   Impressum | Privatnost | Uvjeti
  © 2018 dulist d.o.o. Sva prava pridržana