KOŠARKAŠICE RAGUSE Kraj sezone za Dubrovkinje

U polufinalu Kupa Ružice Meglaj-Rimac Ragusa je završila svoju sezonu porazom protiv Medveščaka 93:65 (25:10, 13:27, 35:6, 20:22). Početak utakmice bio je loš, ali u drugoj četvrtini Ragusa se budi i hvata priključak te na poluvrijeme odlazi s pola koša zaostatka.

Treća četvrtina presudila je krajnjem rezultatu ove utakmice te je završila 35:6 za ekipu Medveščaka, te do kraja Ragusa nije nije uspjela niti smanjiti zaostatak te je utakmica završila u korist braniteljica naslova.

Najefikasnija Dubrovkinja bila je Karla Kalajžić s postignutim 21 košem (+4sk+5ass). Romana Stojanović postigla je 14 (+5sk), Mihaela Pavlović 10, Ana Haklička 8, Živana Janković 7 (+6sk+8ass), Katarina Zarač 3, Marija Pocrnjić 2 (+4sk).

U igru su još ušle i Ella Majstorović i Ani Putica, a u sastavu su bile i Darija Tomović i Paula Mojaš.
S druge strane, najbolja je bila Matea Tadić s postignutih 27 koševa (+9sk+5st).