Konavoski judaši u Tivtu osvojili 24 medalje

Judo klubovi Konavle Cavtat i Prevlaka Gruda ove su subote, pod vodstvom trenera Sada Bečića i Pera Tuke, uspješno nastupili na međunarodnom turniru u Tivtu na 4. Kupu Tivat 2018.

Na turniru je nastupio 21 klub i oko 300 natjecatelja iz 7 država Hrvatske, Crne gore, BiH, Srbije, Albanije, Makedonije i Kosova u pet uzrasta U-9, U-11, U-13, U-15 i U-18.

Judaši iz dva konavoska kluba, njih 22, uz odlične nastupe i primjereno ponašanje, osvojili su 24 medalje i to
11 zlata, 6 srebrenih i 7 bronci. Zlato su osvojili Nika Katušić (2), Ana Schmuch (2), Petra Đurković (2), Antonija Đurković (2), Leo Slomović, Dalia Schmuch i najmlađa Katarina Rubi Dadić.

Srebro su osvojili Andrija Antun Sukurica, Dalia Schmuch, Cvijeto Schmuch, Orsat Obradović, Dora Obradović i Jelena Schmuch.

Broncu su osvojili Ivan Alfirević, Jelena Schmuch, Nika Antončić, Antonio Butigan, Antoan Šačić, Mara Blagoje i Andrej Kristić.

Još su nastupili, ali ovaj put bez medalje Andrej Dragić, Mauro Butigan, Matija Radović i Alessandro Bratoš.

Judo klub Konavle Cavtat je ostvario veliki uspjeh jer je osvojio i pehar za najuspješniju ekipu u uzrastu U-9!