Juniori i juniorke na Kupu Hrvatske u Splitu

Atletičarke i atletičari AK Dubrovnik, uzrast juniori i juniorke, nastupili su za vikend, 24. i 25. svibnja, na Kupu Hrvatske održanom u Splitu na Parku mladeži.

Josipa Bukvić (1997) nastupila je u bacanju koplja, te s bačenih 36,60 metara osvojila je peto mjesto.
Filip Grgurević nastupilo je u utrci na 200 metara, te je s rezultatom 24,24 postavio novi osobni rekord.
Osim naših juniora i juniorki na natjecanju je nastupila i kadetkinja Ivana Karačić koja je u u skoku u dalj (5,37 metara) osvojila četvrto mjesto.
Podsjetimo, Karačić je prošli vikend nastupila na Prvenstvu Hrvastke u višebojima i osvojila je treće mjesto, odnosno brončanu medalju.
Trenerica Daria Ljubojević zadovoljna je ostvarenim rezultatima atletičara i atletičarki te nastavlja s njima pripreme za miting u Splitu koji se održava ovaj vikend.