Juniori Juga lako protiv Mornara

Fenomenalnom izvedbom i pobjedom protiv Mornara BS (2:1, 4:1, 3:0, 1:1 ) juniori Jug Croatia osiguranja osigurali su prvo mjesto u B skupini te će sutra od 19.30 sati u polufinalu igrati protiv Šibenika..

Početak utakmice obilježila su dva peterca za Jug, a oba puta je bio precizan Antun Goreta. Drugu četvrtinu Jugaši su također dobili zahvaljujući ponovno Antunu Goreti koji je pogodio dva puta pogodio izvana i Lorenu Fatoviću koji je sa centra pogodio rašlje za 6:2. Pavo Zonić je otvorio treču četvrtinu za visokih 7:2, a potom i fenomenalni Antun Goreta (8:2) kojemu je ovo ujedno bio peti pogodak na susretu.

Vrijedi istaknuti da najviše zasluga za ovu pobjedu ima vratar Toni Popadić – Batina koji je tijekom cijele utakmice spašavao svoju momčad kao i Antun Goreta koji je postigao pet od devet pogodaka svoje momčadi

Jug je nastupio u sljedećem sastavu: Batina, Macan (1), Fatović (1), Duždević, Zonić (1), Ivanović, Jurić (1), Ivaniš, Radović, Paskojević, Cvjetković, Zrnić, Goreta (5), Jovanović, Krkić. Sutra su na rasporedu utakmice za finale kao i susreti za poredak od petog do osmog mjesta. Jug je ovom pobjedom osigurao prvo mjesto u skupini B i igrat će protiv Šibenika (drugoplasirani iz A skupine) od 19:30 sati za prolazak u finale završnice prvenstva Hrvatske.