Jug slavio protiv Mladosti 12:10

U utakmici 15. kola Triglav Jadranske lige vaterpolisti Juga CO svladali su zagrebačku Mladost na bazenu na Savi s 10:12, po četvrtinama 2:3, 2:2, 2:5, 4:2.

Ključnom se pokazala treća četvrtina, u kojoj Jugaši s tri uzastopna gola odlaze na četiri gola razlike. Za Jug CO tri gola postigao je Ivović. Po dva su dali Bušlje i Azevedo, a po jedan Bošković, Joković, Dobud, Macan i Pavlović. Vratar Bijač upisao je osam obrana.

U redovima domaćina Rumunj Radu pogodio je triput, a Kristijan Milaković dvaput. Po jedan gol zabili su Ivan Milaković, Duje Živković, Martinić, Pavičić i Bukić. Reprezentativni vratar Josip Pavić zaustavio je 11 udaraca Jugaša.

Obje momčadi ostvarile su 50 posto prilika s igračem više (Mladost 4 iz 8, Jug 6 iz 12), Mladost je i zabila jedan od dva dosuđena peterca.

Jugaši se nakon niza gostovanja konačno vraćaju kući. U subotu, 23. veljače, u 16. kolu TJVL slijedi im u Gružu utakmica s hercegnovskim Jadranom.