JK KONAVLE CAVTAT 12 medalja za mlade judaše, Petra Đurković najbolja natjecateljica

Judo klub Konavle Cavtat na međunarodnom judo turniru Kupu Makarske 7. Memorijalu Tajmira Nole nastupio je s 12 judaša i osvojio 12 medalja – dvije zlatne, tri srebrene i sedam brončanih medalja.

Zlato su osvojile Petra Đurković u U-16 i Dalia Schmuch U-12, srebrnu medalju Ivan Pavlin u U-16, Ana Schmuch U-14 i Antonija Đurković U-14, a bornca je pripala Jeleni Schmuch u U-16 Ani Schmuch U-12, Petri Đurković U-14, Antoniji Đurković U-12, Dalii Schmuch U-10, Niki Katušić U-10 i Nikoli Grmoljezu U-10. Na turniru je inače nastupilo oko 500 judaša iz 31 kluba u uzrastima U-10, U-12, U-14, U-16 i U-18.

Još su nastupili, ali ovaj put bez medalje: Mauro Vojnić U-10, Mihaela Baule U-10, Nika Antončić U-14 i Matija Radović U-16. Petra Đurković i ove godine bila je najbolja natjecateljica turnira u uzrastu U-16 s najvećim brojem pobjeda.