IZGORJELI U ŽELJI Mladi Jugaši bez šanse protiv Primorja

Mlađi juniori VK Juga CO borit će se za broncu na završnici Prvenstva Hrvatske, koja se od četvrtka do nedjelje održava na bazenu u Gružu.

U polufinalnom susretu bolji su s 13:6 (2:1, 3:1, 2:2, 6:2) bili vršnjaci iz Primorja EB, koji su u susret ušli kao favoriti.

Mladi Jugaši dobro su se držali do 10. minute (2:2), a potom Riječani serijom četiri pogotka bježe na 6:2. U trećoj četvrtini Jugaši smanjuju na -2, ali to je danas bio njihov maksimum. Do kraja su zabili tek dva gola, a primili čak sedam za krajnjih 13:6.

Za Jug dvostruki je strijelac bio Knego, a po jednom su zabijali Pejić, Čulina, Brailo i Pregelj. Vratar Juga Ribar zaustavio je sedam udaraca. Kod gostiju prvo ime bio je Saftić s 5 pogodaka, pod dva su zabili Augusti i Petrić, a jednom precizni bili Blažić, Radulović, Poropat i Paparić. Vratar Primorja Božić upisao je devet obrana.

Jugaši će se u nedjelju ujutro za broncu boriti protiv poraženog iz susreta Mladost – Medveščak.