IZAZOV MARKA POLA Adrian Žgaljić i Karmen Fabris najbrže svladali Sprint triatlon

Deseto jubilarno izdanje ‘Izazova Marka Pola’ počelo je ove subote u Korčuli, a najbrži u Sprint Triatlonu bio je Adrian Žgaljić iz TK Zrinski – Zagreb s rezultatom 59:48. U ženskoj konkurenciji prva je kroz cilj prošla Karmen Fabris s rezultatom 1:20:35. Drugo mjesto u muškoj konkurenciji pripalo je Filipu Careviću (1:08:37), a treći je bio Goran Đurić (1:09:06). Srebro je u ženskoj konkurenciji osvojila Sandra Ivanković. Natjecao se i gradonačelnik Korčule Andrija Fabris koji je s vremenom 1:44:25 završio na 21. mjestu.
Inače, Izazov Marka Pola otvoren je plivanjem na 750 m, vožnjom bicikle na 20 km i trčanje na 5 km.
U Sprint štafeti pobijedila je Vela Luka Outdoors (Ante Berković, Robert Lovričević i Ivan Barčot). Održana je i humanitarna ulična utrka gdje su slavili Ivan Šain i Rita Biliš.
U nedjelju nas pak očekuje srednje dugi triatlon.

Fotografije: Nenad Kosović/markopolosport.net

MINI-KOŠARKA Juniori Dubrovnika treći na Prvenstvu Dalmacije!