IPAK NIŠTA OD FINALA Square izgubio od ekipe Novo vrijeme Apfel

MNK Square izgubio je ovog ponedjeljka navečer u polufinalnoj utakmici 1. HMNL u Makarskoj od aktualnog prvaka, ekipe MNK Novo vrijeme Apfel rezultatom 5:2. Unatoč vodstvu od 2:0 na poluvremenu, crveno-plavi ipak nisu uspjeli izboriti finale.

Squareov Marko Kuraja zabio je odmah gol za 0:1 u 4. minuti, a priključio mu se i Hrvoje Cvjetković u 18. minuti za 0:2. Igor Osredkar je u 22. minuti zabio za 1:2 za Novo vrijeme, priključio mu se odmah minutu kasnije i Anderson Alves Carneiro da Silva ‘Pulinho’. Samo 10 minuta kasnije Osredkar zabija za 3:2 te u 38. i 39. minuti zabija Lucao za 4:2, odnosno 5:2 te Novo vrijeme Apfel odnosi pobjedu.

Finale 1. HMNL odigrat će se između ekipa Novo vrijeme Apfel i Olmissum 16. srpnja.