HRVATSKI BADMINTON KUP Patriku zlato, Dubrovčanima ukupni naslov ekipnog pobjednika!

Posljednje, četvrto kolo Hrvatskog kupa do 13, 15 i 17 godina odigralo se proteklog vikenda, a Badmintonski klub Dubrovnik vratio se sa 6 medalja. Uz to, osvojili su ukupni naslov ekipnog pobjednika do 13 godina.

Najuspješniji u Čakovcu bio je Patrik Karamatić koji je u konkurenciji do 13 godina osvojio prvo mjesto, pojedinačno i drugo mjesto u mješovitim parovima s Karlom Vuletić. U istoj konkurenciji Davor Makivić je osvojio treće mjesto pojedinačno i u mješovitom paru s Lučiom Galjer.

U konkurenciji do 15 godina Marko Janičić je osvojio dva druga mjesta, pojedinačno i u mješovitom paru sa Lučiom Galjer.

Sljedeći vikend BK Dubrovnik sudjeluje na HK do 11 i 19 godina koji se održava također u Čakovcu.

PRIDRUŽI SE DU MOTION TIMU Otvorene su prijave za volontiranje!

VAŽNA UTAKMICA SQUAREA Pobjede li Osijek u polufinalu su!