GOŠK-u turnir “Josip Zvono”

GOŠK-u turnir "Josip Zvono"

Momčad mlađih kadeta NK GOŠK pobjednik je 1. Memorijalnog nogometnog turnira „Josip Zvono“ za igrače do 16 godina, odigranog danas na gradskom stadionu u Lapadu.

Nakon što su u polufinalu svladali Dubrovnik 1919. s 1:0, u finalu su pobjedili RNK Split boljim izvođenjem kaznenih udaraca 5:4, nakon 1:1 u prvih 90 minuta igre (strijelac za GOŠK Ivan Ljubišić u 18. minuti, a za goste iz Splita Marin Roglić u 25.).

Neretvanac je osvojio treće mjesto na turniru pobjedivši Dubrovnik 1919. s 2:0.

Nagrada za najboljeg igrača na turniru pripala je GOŠK-ovcu Toniju Draškoviću, najbolji vratar je Splitovac Ante Duvnjak, a najbolji strijelac također Splitovac Marin Roglić (3 gola).

U revijalnoj utakmici igranoj prije finala Veterani GOŠK Juga 1979. pobijedili su Dubrovačke branitelje 2:0 golovima Zrilića i Njirića.

MINI-KOŠARKA Juniori Dubrovnika treći na Prvenstvu Dalmacije!