FUN H2O PRVI FINALIST Utakmica Kokota i Kamena malog prekinuta zbog gađanja suca

Momčad FUN H2O Mlini u utorak na Dančama savladala je Elitu u prvoj polufinalnoj utakmici Divlje lige rezultatom 11:8, dok je ogled između Kokota i Kamena malog Cavtat prekinut nekoliko minuta prije kraja kada je rezultat bio 8:8.

Unatoč strastvenom navijanju i izjednačenju Kokota u posljednjoj četvrtini, druga polufinalna utakmica je zbog gađanja suca od strane člana ekipe Kokoti prekinuta te se čeka odluka Organizacijskog odbora koja će biti donesena tijekom sutrašnjeg dana.

STIŽE ALKAR Večeras navijamo za Košarkaše Dubrovnika!

POSLJEDNJA PRILIKA ZA PRIJAVU Pridružite se utrci 5K, trčite ili navijajte za Marka!