FOTOGALERIJA Square pomeo Histriju!

Square je uspio nadvladati Histriju i to s pet razlike! Velika pobjeda slavi se u Gospinom polju, a prvak zapada, Histria izgubila je s pet razlike, odnosno, Square je završio sa rezultatom 7:2.

Odluka pada u posljednjem kolu ako Brod 035 proslavi sutradan protiv Uspinjače. Ako Brođani ne uspiju – Square je već sutra Prva liga.
U posljednjem kolu, Square je gost Broda 035, a Uspinjača Histrije.

Dres Squarea nosio je i Emir Spahić, koji je prije desetak dana zaključio sezonu u Rusiji, pa predvodio reprezentaciju Bosne i Hercegovine protiv Latvije uz Rigi u kvalifikacijama za odlazak na Svjetsko prvenstvo u Brazil.

Spahić je na samom početku pogodio mrežu Histrie i oduševio više od osamsto navijača u Gospinom polju. Do poluvremena uduplali su prednost.
Stjepan Rezo je bio strijelac u 13. minuti za 2:0. U 28. minuti gol zadaje Ante Daničić, ali i Lukačić zavarava Alena Turuka poslavši prvi gol u mrežu Squarea.

U 30. minuti Mato Šimunović pomiče rezultat na 4:1. Uz to, izborio je kazneni udarac te je pucao Denis Hasanović i pogodio na oduševljenje svih za 5:1.

Tri minute prije kraja Ante Daničić je donio toliko željenu prednost, pet pogodaka razlike.

Sami kraj: Duje Rezo – 7:1. Paulo Hrvatin – 7:2

MINI-KOŠARKA Juniori Dubrovnika treći na Prvenstvu Dalmacije!

Juniorke ŽVK Jug viceprvakinje Hrvatske, Lara Korać najbolja vratarka!