FOTO/Veliki poraz Dubrovčana u doigravanju, Splićani mrežu zatresli sedam puta

Square je kod kuće u prvoj utakmici četvrtfinala doigravanja za prvaka Hrvatske izgubio utakmicu porazom od Splita 7:2.

Prvo poluvrijeme proteklo je u obrambenoj igri Squarea bez pogodaka. Neizvjesno je bilo do samog kraja, ali rezultat je na kraju ipak glasio 2:2. U produžetcima utakmice Dubrovčani su u potpunosti izgubili kompoziciju. Nisu imali rješenja za Split unatoč brojnim prilikama. Svaku grešku Squarea Split je dobro naplatio pa se tako mreža na vratnicama Square zatresla još pet puta do isteka vremena.

Split je slavio u Gospinom polju nakon dodatnih deset minuta sa čak 7:2 te je na korak do plasmana u polufinale. Druga utakmica igra se na Gripama.