FOTO Square u Župi poražen od jakog Vrgorca

Malonogometaši Squarea izgubili su utakmicu u subotu navečer na terenu u Župi dubrovačkoj gdje su se u 19. kolu 1. Hrvatske malonogometne lige susreli s HMNK Vrgorac.

Prvi dio utakmice Square je dominiraa te je u 15. minuti Duje Rezo iz neposredne daljine, nakon ubačaja Ante Daničića, pogodio iza leđa nemoćnog Maria Hercega za 1:0!

U nastavku slijedi preokret pa terenom dominira Vrgorac koji je već u prvoj minuti nastavka anulirao prednost crveno-plavih. Za 1:1 pogodio je Duško Martinac, koji je pogodak postigao i u 30. minuti kada Vrgorac prelazi u vodstvo. Do kraja susreta gosti postižu još jedan gol zahvaljujući vrataru Mariu Hercegu koji je preko cijelog terena pogodio za konačnih 1:3.

Do kraja prvenstva ostala su još tri kola. Square za posljednjom pozicijom koja vodi u play off i dalje zaostaje samo tri boda, a šestu poziciju drži Osijek Kelme s 25 bodova. U idućem kolu Square će u goste šibenskoj Crnici koja ima bod više od Osijeka.

Izvor: dbksport.com