FOTO Square sa šest golova u mreži ispratio Solina!

Malonogometaši Squarea na uvjerljiv su način otvorili novu sezonu u Prvoj futsal ligi. S visokih 6:0 (1:0) svladali su Solina i osvojili prva tri boda.

U uvjetima teškima za igru (u dvorani je bilo i preko 30 stupnjeva!) pred tristotinjak gledatelja Square je već u 2. minuti stigao do početnog vodstva, a precizan je bio Stjepan Rezo. Unatoč nekoliko izglednih prilika domaćih rezultat je do poluvremena ostao nepromijenjen.

U nastavku su gosti zaigrali žustrije, sve do 26. minute, kada Maro Đuraš zabija za 2:0, a potom i Ante Daničić za 3:0. Stanje na semaforu prisililo je Solinjane da jedanaest minuta prije kraja zaigraju s igračem vratarem, što su igrači Squarea znali kazniti. Točnije, strijelac četvrtog pogotka u 32. minuti bio je vratar Zoran Primić, udarcem preko cijelog terena u praznu mrežu, a na isti način u strijelce se upisao i Hrvoje Cvjetković u 33. minuti. Minutu kasnije odličnu akciju složile su mlade snage Squarea, a sjajni Marko Kuraja blistavom solo akcijom zabio za 6:0.

Nakon ove uvjerljive pobjede Square u 2. kolu gostuje kod prvaka i osvajača Kupa FC Nacionala.

STIŽE ALKAR Večeras navijamo za Košarkaše Dubrovnika!

POSLJEDNJA PRILIKA ZA PRIJAVU Pridružite se utrci 5K, trčite ili navijajte za Marka!