FOTO Slavlje Makarana u Gospinom polju

MNK Square izgubio je s 0:2 derbi 3. kola 1. HMNL protiv izvrsne makarske momčadi Novo vrijeme Apfel u petak navečer u Gospinom polju.

Premda su domaći imali prevagu na terenu u prvih deset minuta susreta, ipak ju nisu uspjeli okruniti pogotkom, ponajprije zahvaljujući sjajnom vrataru gostiju Filipu Baškoviću. Opasni su bili i Makarani, ali je vratar Squarea Alen Turuk bio na visini zadatka.

U nastavku gotovo ista priča, ali su Makarani svoje prilike uspjeli ‘naplatiti’ s dva pogotka. Nakon prečke Makedonca Leovskog za Square, Andrijašević je s druge strane pogodio u 33. minuti. Od 36. minute domaći su igrali s igračem-vratarem, ali bez učinka. Dapače, Slovenac Osredkar je u posljednjoj minuti susreta potvrdio pobjedu gostiju.

MNK Square je nastupio u sastavu Turuk, Darrer, Cvjetković, Konsuo, Leovski, Primić, Tikvica, Džanković, Kuraja, Zarač, Micevski, Perić, Nebergoj i Daničić.