FOTO/’POTOP’ U GRUŽU Velika pobjeda Jugaša nad Zvezdom

FOTO/'POTOP' U GRUŽU Velika pobjeda Jugaša nad Zvezdom

Visokom pobjedom protiv Crvene zvezde, Jugaši su večeras zaključili nastup u ligaškom dijelu natjecanja Regionalne lige. Konačni rezultat 19:5 (5:0, 4:0, 5:1, 5:4).

Jugaši su od početka krenuli maksimalno ozbiljno, punili su mrežu Beograđana, a obrana je standardno funkcionirala savršeno. Tome u prilog govori podatak da su gosti svoj prvi pogodak postigli tek u trećoj četvrtini nakon punih 20 minuta igre.

Svoj debi u seniorskoj momčadi Juga upisao je Nikola Ljepava i svoj odličan nastup okrunio s dva pogotka. Listu strijelaca predvodili su Maro Joković Daniil Merkulov s po tri postignuta pogotka, Luka Lončar, Alex Papanastasiou, Kristijan Čulina i već spomenuti Ljepava dali su po dva, a po jednom su precizni bili Marko Macan, Loren Fatović i Hrvoje BenićToni Popadić, koji je branio prve dvije četvrtine ostao je čiste mreže i skupio sedam obrana dok je Antonio Vukojević dodao još šest.

Ovom pobjedom Jug CO potvrdio je treću poziciju prije Final foura koji se igra u Zagrebu 19. i 20. travnja.
Jugaši će u polufinalu igrati protiv drugoplasirene momčadi Lige, Jadrana Carine.

Dašak atmosfere s utakmice pogledajte u našoj fotogaleriji.

Tekst: VK Jug

Jedanaest titula državnih prvaka i čak 45 medalja za Taekwondo klub Shark!