FOTO Jugaši Partizanu pokazali kako se zaista igra vaterpolo

Utakmica petog kola LEN Lige prvaka između JUG CO i beogradskog Partizana igrala se večeras u Gružu.

U nimalo napetoj utakmici gosti iz Srbije pokazali su se zaista nedostojan protivnik Jugašima koji su ih pregazili rezultatom 12:4.

Prva četvrtina završila je 3:1, druga 6:1, u trećoj je rezultat bio 10:4, a u posljednjoj četvrtini na semaforu je u konačnici pisalo 12:4.
Suci utakmice su bili Rafaelle Colombo iz Italije i Sergey Naumov iz Rusije, a delegat Angel Moliner iz Španjolske.

Prvi strijelci utakmice bili su Pavo Marković i Paulo Obradović s po četiri odnosno tri gola, a po jedan su postigli Loren Fatović, Josip Vrlić, Xavi Garcia, Marko Ivanković i Felipe Perrone.

Trener Jug CO Vjekoslav Kobešćak bio je zadovoljan nakon utakmice:
– Obzirom na pauzu bojao sam se da nećemo biti uigrani međutim moji su me igrači demantirali. Zadovoljan sam igrom i rezultatom. Nekim igračima ćemo morati malo podignuti formu dok je večina ekipe na već zavidnom nivou.

Isti protivnici susrest će se ponovo za sedam dana kada u šestom kolu Lige prvaka jugaši gostuju na Banjici.