FOTO Jug demolirao Budvu, pogledajte tko ih je sve bodrio u prvoj utakmici sezone

U prvom kolu ove sezone u Triglav regionalnoj ligi, VK Jug CO uvjerljivo je pobijedio crngorsku momčad Budva rezultatom 23:4.

Prva četvrtina završila rezultatom 4:2 dok su drugu četvrtinu Jugaši odradili s 3:0 uz dosta promašaja. U trećem dijelu utakmice igra je ipak došla na svoje sa 9:0, a u četvrtoj je odnos golova bio 7:2.

Crnogorci su prva dva gola postigli na samom početku utakmice, a treći i četvrti tek u četvrtom dijelu.

Inače, puno opasniji protivnik Jugu stiže u petak, kada u Gružu odmjeravaju snage s riječkim Primorjem u 20 i 15.