FOTO FK Sarajevo je najbolji!

Nogometaši FK Sarajeva pobjednici su 2. Memorijalnog turnira „Josip Zvono“ za igrače do 16 godina, koji je danas odigran na stadionu u Lapadu.

'Bordo-bijeli' su u finalu svladali branitelja naslova, domaći GOŠK s 2:0, a strijelac oba gola bio je Kemal Salihagić. Salihagić je ujedno proglašen i za najboljeg igrača turnira.

Treće mjesto pripalo je RNK Splitu, koji je u meču za treće mjesto tukao Dubrovnik 1919. s 3:0 (strijelci Šošo, Bencun i Renić).

Turnir se igra u sjećanje na najmlađeg stradalog dubrovačkog branitelja Josipa Zvona. Unatoč hladnom vremenu, turnir je došla podržat nekolicina gledatelja, a djelić atmosfere pogledajte u našoj fotogaleriji.

Pituri osvojili Kup Hrvatske!

Jakov Bjeloš, Marino Maslać i Bruno Šimunović u dresu Hajduka osvojili međunarodni turnir

HRVATSKI KUP STOLNOG TENISA ‘Pituri’ pobjedom protiv zagrebačkog Marathona prošli u finale