EUROPSKI SENIORSKI KUP Petrunjela zlatna, Anđela srebrna!

Odlične rezultate ostvarile su drugog dana turnira Europskog seniorskog kupa u Beogradu članice Judo kluba Dubrovnik 1966. Petrunjela Pavić i Anđela Violić. Pavić je osvojila zlatnu, a Violić srebrnu medalju!

Pavić je u kategoriji do 78 kilograma u 1. kolu bila slobodna, a potom je do finala prošla pobjedama nad Kamerunkom Njepang Njapa i Čehinjom Matejckovom. U finalu je bila bolja od Haračić (BiH).

Violić je pak u kategoriji do 70 kilograma u 1. kolu također bila slobodna, a potom je ostvarila pobjede nad domaćom predstavnicom Ranđelović i Mađaricom Balogh. U finalu je poražena od Kanađanke Renaud-Roy.

Podsjetimo, dan ranije članica Judo kluba Župa dubrovačka Iva Oberan osvojila je brončanu medalju u kategoriji do 57 kilograma, a članica JK Dubrovnik 1966. Bruna Bilić bila je 7. u kategoriji do 52 kilograma.