EUROPSKI JUNIORSKI KUP Anđela Violić zlatna, Petrunjela Pavić brončana u Poljskoj

Na Europskom juniorskom kupu u Poljskom Poznanu, okupile su se reprezentacije iz 25 zemalja Europe, Azije, Sjeverne Amerike i Afrike. U jakoj konkurenciji, završni nastup i provjeru forme prije Europskog juniorskog Prvenstva imale su Hrvatske reprezentativke Anđela Violić i Petrunjela Pavić, inače članice Judo kluba Dubrovnik 1966.

Zlato je osvojila Anđela Violić (-70) pobjedivši predstavnice Izraela, Bjelorusije i Poljske koja time postala 9. juniorka svijeta. Kontinuitet rezultata i svoju treću medalju na Europskim kupovima u 2019. je ostvarila Petrunjela Pavić osvojivši broncu u kategoriji do 78 kg.

Na popisu Hrvatske judo reprezentacije za Europsko juniorsko Prvenstvo u Finskoj (12-15.09.), naći će se čak troje članova Judo kluba Dubrovnik 1966: Petrunjela Pavić i Anđela Violić, gdje će obje biti nositeljice u ždrijebu te Josip Bulić (-90) koji je nastup na EP osigurao prije 2 tjedna u Pragu.

TRI MEDALJE ZA BK DUBROVNIK Zlatna Barbara Janičić!

‘PING PONG’ LIGA Ovo su rezultati 11. kola!

MONTENEGRO MIMOSA CUP Jugaši osvojili devet medalja, Barčot najuspješniji natjecatelj!