DODJELA PEHARA I MEDALJA Završena Divlja liga, pogledajte sjajnu atmosferu sa Straduna!

Dodjelama pehara i medalja najboljima završena je ovogodišnja, 35. Divlja liga! Slavi ekipa Elite, koji su sa 17:18 nakon četveraca svladali Porporelu, dok su treći bili Kokoti.

Najboljim igračem ovogodišnje Divlje lige proglašen je igrač Elite Maro Šušić Suha, koji je svojim mirnim i preciznim izvođenjem četveraca donio svojoj ekikpi naslov prvaka. Najbolji strijelac turnira je Branimir Butigan iz ekipe Turčin Danče, dok je najbolji vratar Toni Penović iz ekipe Kokota.

Svim ekipama čestitamo, a vi u fotogaleriji pogledajte djelić sjajne atmosfere sa Straduna!