Sport

DIVLJA LIGA Turčin potvrdio prevlast na Dančama

Drugog dana kvalifikacija na Dančama su odigrane četiri utakmice 1. kola, a utakmica dančarskih ekipa Turčina i Betule nije opravdao najavljeni naziv ‘derbija kola’.

Teren na Dančama ‘krstili’ su Ponta žala i Uvalica, a potonji su na kraju upisali uvjerljivu pobjedu 8:2 (2:0, 1:1, 1:1, 4:0). Potom je Villa Sheherezada na krilima Jurice Knega (3 pogotka) nanio poraz Sovrnji 8:4 (2:1, 2:1, 2:1, 2:1), a Velika riva sa 7:2 (1:0, 2:1, 1:1, 3:0) uz 3 gola Matka Konjuha tukla Lukovicu.

U završnom meču dana, ‘derbiju Danača’, Turčin je uvjerljivo slavio protiv Betule 10:5 (3:0, 2:1, 2:2, 3:2), a vrijedi istaknuti kako je pobjednik pokazao raznovrsnost u napadačkom segmentu te dužinu klupe, budući da se u strijelce upisalo čak osam igrača.

U ponedjeljak (Bellevue) i utorak (Porporela) igraju se utakmice 2. kola kvalifikacija, kad ćemo saznati tko će otpasti u repasažu, a tko doći na prag glavnog turnira, koji počinje u subotu 16. srpnja.

Podsjetimo, titulu pobjednika brani Kamen Mali Cavtat, a velika završnica u Portu zakazana je za subotu 30. srpnja.

 

Kvalifikacije, 2. dan – Danče 10. srpnja

Ponta žala Mokošica – Uvalica 2:8
Sudac: Mateo Konsuo
PONTA ŽALA MOKOŠICA: Pero Čokljat, Mario Bogdanović (1), Marin Knez, Slobodan Milat, Alen Markišić (1), Božo Kaciga, Nikša Feregja.
UVALICA: Luko Srhoj, Luka Kovačić (1), Roko Bajrami (1), Tomislav Radić (2), Marin Marković (2), Vicko Đurić, Mario Golijan (1), Niko Grljević, Boško Preljević, Edin Memišević (1), Maro Rimac.
Četvrtine: 0:2, 1:1, 1:1, 0:4.

Sovrnja Doli – Villa Sheherezada 4:8
Sudac: Tonči Vlašić
SOVRNJA DOLI: Marko Potrebica, Marko Asić, Sveto Tomašević, Mateo Majić, Maro Bulić, Perica Katušić (1), Maro Kraljević (1), Krešo Lazibat (1), Dražen Oršučić, Ivica Zec, Niko Šalja, Maroje Paskojević (1).
VILLA SHEHEREZADA: Đivo Zec, Toni Škurla, Tomi Tepšić, Ante Vidović (1), Mario Pejar, Bruno Kontić (1), Jurica Knego (3), Maroje Bupić (1), Mateo Konsuo (1), Boško Perić (1), Toni Perić.
Četvrtine: 1:2, 1:2, 1:2, 1:2.

Velika riva Doli – Lukovica 7:2
Sudac: Tonči Vlašić
VELIKA RIVA DOLI: Ivo Roko (2), Mario Beg, Hrvoje Lončarica (1), Periša Konjuh (1), Nikša Mišeta, Matej Hrtica, Matko Konjuh (3), Stijepo Marinović, Damir Mage.
LUKOVICA: Petar Duper, Hrvoje Marojica, Igor Marinović, Štefi Katić, Andro Katić, Nikša Mišić, Marin Butrica, Mario Hajdić (1), Jozo Nardeli (1), Đivo Pulitika.
Četvrtine: 1:0, 2:1, 1:1, 3:0.

Turčin Danče – Betula Danče 11:5
Sudac: Mato Miloslavić
TURČIN DANČE: Željan Radulović (1), Vlaho Račić (1), Andrija Martić (1), Maro Lučić, Mark Rilović, Jovica Radulović, Lukša Benić (1), Ivo Braenović (2), Tomislav Bačić (1), Mate Jelavić, Joško Pulić (2), Branimir Butigan (2).
BETULA DANČE: Vlaho Grbić, Domagoj Daničić, Ivo Matić, Mario Matić (1), Vid Katić (1), Maroje Perović (3), Petar Basor, Domagoj Poljak.
Četvrtine: 3:0, 2:1, 2:2, 4:2.

11.07.2016., ponedjeljak
Kvalifikacije
Bellevue
16.30 sati: Gjivovići Dolphins – Lozica
17.20 sati: Daksa – Batahovina
18.10 sati: Pasjača Popovići – Plaža ispod Petke
19 sati: Češke banje – Sustjepan Mali muo

12.07.2016., utorak
Kvalifikacije
Porporela
16.30 sati: Betula Danče – Lukovica
17.20 sati: Ponta žala Mokošica – Sovrnja Doli
18.10 sati: Velika riva Doli – Turčin Danče
19 sati: Uvalica – Vila Sheherezada

 

foto: divljaliga.com

Pročitajte još

NOVO IME ZA NOVE POBJEDE VK Jug potpisao ugovor s Adriatic osiguranjem

Dulist

Mladi vatrogasci pokazali pravo umijeće na Kupu Vatrogasne zajednice županije

Dulist

BORBA ZA PLASMAN U ZAVRŠNI TURNIR Jugaši uvjerljivo bolji i od ekipe Mornara

Dulist

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Molimo Vas da nam potvrdite ukoliko ste suglasni s korištenjem kolačića, a privolu možete povući u svakom trenutku. Prihvaćam Više informacija