ČOKOLINO 2016. Perović u posljednjoj sekundi!

Najzanimljivija utakmica devetog dana turnira na male barice „Čokolino 2016.“ bio je sraz Libertas krstarenja d.o.o. i Termo solarija.

Susret je završio 2:2 iako su igrači Libertas krstarenja d.o.o. još sredinom nastavka vodili 2:0 preko Domaćina i Urbana. Presudio je Matej Perović koji je prvo smanjio, a potom u zadnjoj sekundi s igračem više (žuti karton Oršuliću za dvije minute isključenja) pogodio za veliko slavlje mladića u rozom koji su nakon toga bili uspješni i na penalima.

Stanica Gruž nastavlja s pobjedama na „Malom Wembley-u“, očekivana tri boda upisana su protiv MNK Ponton. Čekalo se 10-tak minuta na dva igrača Konobe Maestral Ston, ali kada su se žuti konačno okupili, dominacija im se isplatila u drugom poluvremenu golovima Tikvice i Vodopića.

Caffe bar Mališ je dvaput vodio preko Kristijana Čukteraša (2:1 i 3:2) no puno iskusniji igrači Pizze shop sve bi vraćali na početak već u idućih 20-tak sekundi. Treće vodstvo protivnika nisu dopustili pa su pitanje pobjednika riješili najraspoloženiji – Maro Kalauz i Matej Nađ.

Tri pogotka Tonija Vukojevića bila su i više nego dovoljna za trijumf Sport puba Mario dok je u gruškom ogledu najviše uživao Mato Bajurin, igrač i voditelj Mane hastre. Pun pogodak je bilo dovođenje Tomija Duždevića i Dada Butigana, spomenuti dvojac je odlučio i susret protiv momčadi Šulemu na zarubu.