C. b. Puls uz naslov odnio sva priznanja

C. b. Puls osvojio je ovogodišnje izdanje turnira 'Sveti Vlaho' pobjedom protiv C. b. Basium 4:2. Treće mjesto osvojila je momčad HP svladavši Fast food Gavun 2:1..

U susretu između dvije ovogodišnje najbolje momčadi slavila je momčad Caffe bara Puls. C. b. Basium je već u 3. minuti došla u vodstvo preko svog najboljeg strijelca Darija Benića kojemu je ovo ujedno bio 10. pogodak na turniru.

Mreže su mirovale nakon toga sve do posljednje sekunde prvog dijela kada je Mato Šimunović probio desni bok te ubacio šesterac C. b. Basium gdje se najbolje snašao Marko Dadić te prizemnim udarcem pogodio kroz noge za izjednačenje rezultata 1:1.

U prvoj minuti nastavka, Stijepo Gavrilica iskosa, s otprilike jedanaest metara, pogodio je suprotni kut Stanićevih vrata za vodstvo Caffe bara Puls 2:1. Nekoliko sekundi nakon toga Damir Hodžić je s druge strane pogodio vratnicu, a na odbijanac je najbolje iskoristio Dario Benić udarcem glavom, no pravovremena intervencija Zorana Primića nije dopustila izjednačenje rezultata.

U 19. minuti susreta C. b. Puls je zahvaljujući pogocima Duje Reza i Mata Šimunovića došla u visoko vodstvo od 4:1. Međutim, C. b. Basium je nakon toga zaigrao sa igračem vratarom, a to su iskoristili na najbolji mogući način.

Dario Benić je s otprilike dva metra od vrata glavom pogodio za smanjenje rezultata 4:2. Međutim, u posljednje četiri minute momčad C. b. Basium je pokušavala stalnim presingom, ali mreža Zorana Primića ostala je netaknuta..

Finalni susret
Caffe bar Basium – Caffe bar Puls 2:4 (1:1)
Suci: Maro Kristić, Robert Hausvička
Gledatelja: 1200
Strijelci: 1:0 D. Benić 3', 1:1 Dadić 12', 1:2 Gavrilica 15', 1:3 Rezo 19', 1:4 Šimunović 19', 2:4 D. Benić 20'

C. b. Basium – Mario Biočić, Darko Stanić, Ivan Pavlina, Antonio Dragić, Damir Hodžić, Ivan Šakota, Filip Kurbelašvili, Mario Benić, Dario Benić

C. b. Puls – Zoran Primić, Ante Ivanišević, Duje Rezo, Mato Šimunović, Stijepo Gavrilica, Marko Dadić, Hrvoje Šimunović

U susretu za treće mjesto sastali su se Fast food Gavun i HP Pizzeria La Luna. Šulić je u 2. minuti izašao sam pred vrata Gavuna, međutim pravovremena intervencija vratara Alena Turuka spriječila je rano vodstvo HP-a. Nakon teške borbe na sredini terena, Saulan je iskoristio nepažnju u obrani HP-a, no njegov udarac refleksno je obranio Božidar Butigan. U posljednjim sekundama prvog dijela Šulić je iz poluvoleja doveo HP Pizzeriu La Lunu u vodstvo 1:0.

Treba istaknuti da su obje momčadi prvo poluvrijeme dosta rezervirano odigrali čemu svjedoče sveukupno četiri udarca prema okviru gola. U nastavku obje su momčadi prijetile iz polukontri, a izdvojit će se podatak da je HP skupio četiri, a Gavun samo jedan akumulirani prekršaj. Minutu i 17 sekundi prije kraja utakmice Saulan je izvrsno iskoristio nepažnju u obrani HP-a te pogodio za 1:1.

Međutim slavlje HP-a nije dugo trajalo, Hrvoje Cvjetković probio je lijevi bok te snažnim udarcem pogodio za 2:1 svega 16 sekundi prije kraja utakmice te osigurao svojoj momčadi treće mjesto i nagradu od 3.100 kuna.

Utakmica za treće mjesto
Fast food Gavun – HP 1:2(0:1)
SD Gospino polje
Suci: Robert Hausvička, Maro Kristić
Gledatelja: 700

Strijelci: 0:1 Šulić 12', 1:1 Saulan 23', 1:2 Cvjetković 24'

Fast food Gavun – Alen Turuk, Dario Marinović, Denis Kočić, Mateo Saulan (1), Denis Hasanović, Mario Jarak, Ante Daničić, Ivo Obšivač, Dario Burđelez, Almir Fazlić

HP – Božidar Butigan, Sandro Salacan, Bartul Vukojević, Joško Atijas, Hrvoje Cvjetković (1), Damjan Šulić (1), Marko Babić, Ivica Gvozden, Maro Bošković, Vedran Mađar

NAGRADE
Najbolji igrač turnira je Duje Rezo, a istom igraču pripala je titula najboljeg strijelca (12 pogodaka). Najbolji vratar je Zoran Primić, a vrijedi istaknuti da su sva tri najbolja pojedinca iz momčadi Caffe bar Puls – pobjednika ovogodišnjeg izdanja turnira. Pobjedniku turnira pripala je novčana nagrada od 12.000 kuna, drugoplasirani C. b. Basium 6.500 kuna, a HP Pizzerii La Luna nagrada od 3.100 kuna za osvojeno treće mjesto.