BRIDŽ Cvjetović i Jančić 13. na Europskom prvenstvu

Članice Bridž kluba Dubrovnik Nina Cvjetović i Natalija Jančić zauzele su 7. mjesto u konkurenciji do 13 godina na 14. Europskom juniorskom parskom prvenstvu u bridžu, održanom ove nedjelje u Opatiji.

Dubrovkinje su u konkurenciji jedanaest parova osvojile 52,32 posto bodova, a njihov plasman najbolji je uspjeh hrvatskih natjecatelja na turniru. Još je nastupio i Dubrovčanin Marin Cvjetović, koji je u paru sa Samoborkom Larom Ladović zauzeo 42. mjesto u U16 konkurenciji.

Europski prvaci su Poljaci Bukat i Ciborowska (U13) te Kopka i Cichy (U21), Norvežani Brogeland i Austad (U16) te Sjodal i Kjensli (U26 žene), Nijemci Alter i Streck (U26), dok su President Cup osvojili Bugari Andonov i Ferov.

Na natjecanju je ukupno nastupilo 187 parova iz 27 država.

Jedanaest titula državnih prvaka i čak 45 medalja za Taekwondo klub Shark!