Sport

Bonaca ‘odnijela’ Jet ski na Dubrovnik Kupu

Na malonogometnom turniru „Dubrovnik kup 2013.“ u četvrtak navečer odigrane su utakmice 2. kola u skupinama C, D i F.

U skupini C Konoba Gusar Štikovica tukla je Petrušić d.o.o. s 3:0, dok je La Luna s 4:2 nakon penala pobijedila Konobu Dva bora. Konoba Bonaca je s pet golova u mreži ispratila ekipu Jet ski Titova Vila (5:0). Caffe bar As bio je slobodan.

U skupini D Du Docs su s visokih 7:1 svladali Ba-com. Još gore je prošao Caffe bar Epic sa Starim kerovima, koji su ih razbili sa 8:1. Taxi Stojić je nakon penala pobijedio ekipu Fa sa loma ka s 4:3. U drugom kolu slobodna je bila ekipa Strava team.

Odigran je i jedan meč u skupini F. Capo Maro pobijedio je Zaton s 3:0.
 

Rezultati 2. kola:

Skupina C
 
Konoba Gusar Štikovica – Petrušić d.o.o. 3:0 (0:0)
Konoba Gusar Štikovica: Marko Dadić, Pasko Burin, Miho Dadić, Alžan Bajramović, Duje Rezo
Petrušić d.o.o.: Mateo Katičić, Tonči Marasović, Nikša Petrušić, Mario Katičić, Tomo Puljiz
Strijelci: 1:0 Marko Dadić, 2:0 Pasko Burin, 3:0 Marko Dadić
Žuti karton: Miho Dadić
 
Konoba Dva bora – La Luna 2:4 (1:0, 2:2) a.p.
Konoba Dva bora: Toni Jurinić, Toni Vukojević, Mario Dišipulo, Joško Đilović, Dubravko Muhoberac, Nikola Bazdan
La Luna: Dario Matić, Neno Beran, Igor Bulić, Stijepo Garvan, Marko Mostahinić
Strijelci: 1:0 Joško Đilović, 1:1 Dario Matić, 2:1 Toni Jerinić, 2:2 Neno Beran
Žuti karton: Joško Đilović
 
Konoba Bonaca – Jet ski Titova Vila 5:0 (4:0)
Konoba Bonaca: Maro Kalauz, Igor Jažić, Ivo Vlahušić, Josip Kapetanić, Mateo Čanić
Jet ski Titova Vila: Stjepo Ivančić, Pero Čokljat, pero Dubelj, Pero Lučić, Josip Pavlović, Luka Putica, Dominik Kordić, Nikola Klekar
Strijelci: 1:0 Ivo Vlahušić, 2:0 Mateo Čanić, 3:0 Mateo Čanić, 4:0 Igor Jažić, 5:0 Maro Kalauz
 

Skupina D

Ba-com – Du Docs 1:7 (0:6)
Ba-com:
Đani Babić, Ado Čustović, Rudolf Petković, Srečko Šimičević, Smiljan Kolovrat, Mirko Beljo
Du Docs: Igor Manestar, Vedran Zec, Drago Kralj, Davor Raguž, Niko Palameta, Antonio Vlahušić, Ivan Kolobarić, Nikša Kulaš
Strijelci: 0:1 Niko Palameta, 0:2 Igor Manestar, 0:3 Igor Manestar, 0:4 Nikša Kulaš, 0:5 Igor Manestar, 0:6 Antonio Vlahušić, 1:6 Srečko Šimičević, 1:7 Vedran Zec
 
Stari kerovi – caffe bar Epic 8:1 (4:1)
Stari kerovi: Hrvoje Šanje, Antun Šimunović, Srđan Pujo, Ivan Rezo, Marin Škulić, Tomislav Vuksanović, Bojan Butigan
Caffe bar Epic: Antonio Stjepović, Ivan Hrstić, Hrvoje Stojić, Alem Dević, Mario Kriste, Pero Lonac
Strijelci: 1:0 Ivan Rezo, 2:0 Hrvoje Šanje, 3:0 Ivan Rezo, 4:0 Marin Škulić, 4:1 Antonio Stjepović, 5:1 Antun Šimunović, 6:1 Ivan Rezo, 7:1 Bojan Butigan, 8:1 Marin Škulić
 
Fa sa loma ka – Taxi Stojić 3:4 (1:2, 2:2) a.p.
Fa sa loma ka:
Vinko Petrović Kasim Dilberović, Edo Dilberović, Antun Kljunak, Leo Handžić, Ivan Perak, Mladen Dunkić, Mato Bender
Taxi Stojić: Hrvoje Mamuzić, Nikša Milković, Andrija Bratičević, Denis Brajčević, Stjepan Stojić, Josip Čagalj, Srđan Ive, Pero Šoletić
Strijelci: 0:1 Hrvoje Mamuzić, 0:2 Josip Čagalj, 1:2 Leo Handžić, 2:2 Vinko Petrović
 

Skupina F

Capo Maro – Zaton 3:0 (0:0)
Capo Maro:
Marijo Lučić, Toni Radić, Andrija Pišonić, Danijel Frljužec, Vjeran Čović, Vlaho Lučić, Antonio Šandrk
Zaton: Ivica Puljizević, Mišo Đurić, Maro Bajo, Vicko Njirić, Vlaho Milošević, Julio Njirić, Mario Violić, Lukša Marković
Strijelci: 1:0 Vjeran Čović, 2:0 Antonio Šandrk, 3:0 Antonio Šandrk

Pročitajte još

Sukno otkrio Tucku: Želja mu je biti trener

Dulist

HLADNICA 2019. U tijeku su prijave za spektakl na umjetnoj travi

Dulist

ŠESTA LIGA ORSAN Pobjednički pokal ‘Leru’ Iva Kvestića

Dulist