ATLETIKA Ante Živković prvak Zadarske županije

Atletičar AK Dubrovnik, Ante Živković, nastupio je na 19. atletskoj utrci u Poličniku na 10 kilometara i s istrčanim vremenom od 36:30 osvojio prvo mjesto, upisao novi osobni rezultat te postao prvak Zadarske županije.

U utrci na 10 kilometara drugi u cilj utrčao je Ivan Gobin s istrčanim vremenom 38.25, dok je treći u cilj s vremenom 39.58 stigao Juraj Bilaver. U ženskoj konkurenciji slavila je Radmila Maksimović.

Organizator ove utrke bio je HAK Sv. Ante Poličnik, a soim utrke na 10 kilometara održane su i dječje utrke te biciklistička utrka Zoran Bilosnić.

STIŽE ALKAR Večeras navijamo za Košarkaše Dubrovnika!

POSLJEDNJA PRILIKA ZA PRIJAVU Pridružite se utrci 5K, trčite ili navijajte za Marka!

NAKON 24 GODINE Hrvatska malonogometna reprezentacija izborila Svjetsko prvenstvo!