4 zlata i 2 srebra za Judo klub Dubrovnik

Judo klub Dubrovnik je nastupio na 23. međunarodnom judo turniru Kup Jadrana i osvojio 4 zlatne i 2 srebrne medalje.

U jakoj međunarodnoj konkurenciji  50 klubova iz  13 zemalja članovi Judo kluba Dubrovnik pod vodstvom trenera Željka Đapića još su jednom ostvarili odlične rezultate.

Ivana Šutalo je  osvojila  dvije zlatne medalje u konkurenciji juniorki i seniorki(+78kg).
Matej Raguž je osvojio zlato  u konkurenciji kadeta do 90 kilograma dok je u uzrastu juniora bio srebrni.
Tomislav Raguž je osvojio zlato u konkurenciji mlađih kadeta do 60kilograma.
Antonio Đerek je ostvario plasman od 5. mjesta u konkurenciji mlađih kadeta u kategoriji preko 73 kilograma.
Još je nastupio Ivan Mrvalj.

6. srpnja  Judo klub Dubrovnik bit će  organizator 17. po redu  ekipnog judo natjecanja Dubrovnik OPEN.
Natjecanje će se održati u dvorani osnovne škole Mokošica s početkom u 12 sati.