Natrag
17.8.2018 15:21

facebook

twitter

google

rss

dulist

35. DIVLJA LIGA Rasporedili se po skupinama

2.8.2018 @ 19:19 Dulist Sport
20;20

Podijelite:

Nije bilo u četvrtak popodne u Mokošici one drame tipa ‘tko ispada, a tko ostaje’ jer svih šest ekipa koje su igrale već su osigurale svoje mjesto u glavnom turniru, samo nisu znale na kojoj poziciji.

Plaža ispod Petke dobila je Betulu Danče 9:8 i izborila se za A2, Betula je A3. Luka Čilipi bila je bolja od Batahovine i zauzela B2, a Batahovina je B3. Lozica je svladala Vilu Šeherezadu sa 8:5 te postala C2, a Vila Šeherezada C3.

U subotu 4. kolovoza u Mlinima kreće glavni turnir utakmicama 1. kola u skupinama A i B. Od 17.30 sati sastaju se Palace i Crvene stijene Orašac, potom u 18.20 sati igraju Betula Danče i Batahodina pa u 19.10 sati Elita i Luka Čilipi.

Vrhunac dana bit će utakmica FUN H2O Mlini i Vile Šeherezade. Sve se skupa održava u sklopu humanitarnog događaja ‘Funova srca’.

 

Kvalifikacije, sedmi dan:

Plaža ispod Petke – Betula Danče 9:8
MOKOŠICA Sudac: Željan Radulović
PLAŽA ISPOD PETKE: Dubravko Šegović (3), Antun Baće (1), Fiip Vuksanović (1), Mario Filippi (1), Nikša Kulaš (3), Željko Kulaš, Nikša Kopić.
BETULA DANČE: Vlaho Grbić, Josip Ćurlin (1), Antun Stahor, Domagoj Poljak (1), Maroje Perović, Ivan Lučić (2), Ivan Zec (2), Domagoj Daničić, Vid Katić (2).
Četvrtine: 1:2, 2:3, 3:2, 3:1.

Batahovina – Luka Čilipi 6:10
MOKOŠICA Sudac: Željan Radulović
BATAHOVINA: Davor Lopin, Leon Kožul (1), Frano Kordić, Karlo Gabrieri, Ado Bijedić, Lukša Cvjetanović, Mateo Crnčević (4), Miran Bajramović, Kan Bijedić (1), Antonio Radišić, Dominik Glavinić.
LUKA ČILIPI: Vlaho Bošković, Ivo Paškov (4), Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić, Toni Miljanović, Vlaho Kljunak (1), Matija Drobac (3), Bartol Braica, Pero Skurić (1), Pavo Arbulić (1).
Četvrine: 3:1, 0:2, 1:5, 2:2.

Lozica – Vila Šeherezada 8:5
MOKOŠICA Sudac: Željan Radulović
LOZICA: Srđan Jovančević, Mirko Nižić (2), Nikša Crnčević (1), Nikola Mozara, Paolo Miljanović (1), Vlatko Pavlović, Franjo Nižić (1), Toni Glavor, Cvijeto Baule (1), Niko Gleđ (2).
VILA ŠEHEREZADA: Marko Bautović (1), Nikola Bogdanović, Boško Perić, Toni Škurla (1), Ante Vidović, Maroje Hausvička, Mateo Konsuo, Mihovil Španja (3). Voditelj: Leo Bogdanović.
Četvrtine: 3:1, 0:0, 2:1, 3:3.

Komentari





O autoru: Dulist


Iz rubrike
   Impressum | Privatnost | Uvjeti
  © 2018 dulist d.o.o. Sva prava pridržana