22. Dubrovnik Open pripao Judo klubu Onogošt

Ovog vikenda u dvorani OŠ Mokošica u organizaciji Judo kluba Dubrovnik održan je 22. međunarodni judo turnir Dubrovnik Open.

Turnir se odvijao kao ekipno natjecanje, a nastupili su klubovi iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine te Crnge Gore. Nastupili su klubovi : JK Dubrovnik, JK Onogošt(Nikšić), JK Leotar(Trebinje), JK Tempo, JK Split i JK Dubrovnik 1966. Natjecanje se prvo odvijalo po grupama nakon su čega slijedile odlučujuće borbe za pehar pobjednika. Judaši crnogorskog Onogošta bili su najuspješniji, te su zasluženo osvojili prvo mjesto ispred domaćina Judo kluba Dubrovnik.

Drugi dubrovački klub JK Dubrovnik 1966 bio je bolji od judaša Leotara te osvojio 3. mjesto.Vrijedi napomenuti da je ovo jedini ekipni turnir u kalendaru Hrvatskog judo saveza a 22. Dubrovnik Open pokazao je još jednom sve čari ekipnog natjecanja u judu.