ZIMSKI TURNIR /FOTO Lapađani iz prve ‘u sridu’, Koloseumu ništa ni u četvrtom finalu!

Bravo za igrače Caffe bara Antika, zaslužene pobjednike ovogodišnjeg Zimskog malonogometnog turnira!

Konoba Koloseum ni u četvrtom finalu nije uspjela doći do prvog naslova iako su mnogi bili uvjereni kako je baš 2018. – njihova godina.

Iz prilikama siromašnog prvog poluvremena vrijedi izdvojiti situaciju iz 7. minute kada su igrači CB Antika tražili kazneni udarac nakon što je za dres povučen Vlaho Skaramuca. Suci se nisu oglasili. Već u 27. sekundi nastavka 100 postotna prilika Caffe bara Antika. Darrer je bio sam pred Stanićem no golman Konobe Koloseum je izašao kao pobjednik.
Najbliži pogotku bio je Bruno Pralas u 19. minuti. Odličnu akciju CB Antika zaključio je udarcem u – vratnicu. Seriju promašaja nastavio je minutu kasnije i Vlaho Skaramuca nakon majstorije Perovića. Kazna je zamalo stigla preko Marka Kuraje koji tri minute prije kraja pogađa – gredu.
Bartul Vukojević nije mogao ni zamisliti bolji scenarij nakon što je pozvao minutu odmora. Samo 15 sekundi kasnije, Marko Papac je primio loptu na sedam – osam metara, odlično se zagradio i petom asistirao za natrčalog Pralasa. Konačno pogodak u susretu u kojemu je jedino to još nedostajalo. Sve su potom pokušali iz Konobe Koloseum no ni s igračem – golmanom ništa od izjednačenja.
Odlukom predstavnika četiri najbolje momčadi, najbolji igrač turnira je Hrvoje Cvjetković (Konoba Koloseum), najbolji golman je Josip Jurjević (Caffe bar Antika), a prvi strijelac je Antonio Dragić (Konoba Koloseum) s osam postignutih pogodaka. Nagrade najboljim pojedincima i momčadima uručili su Miho Miletić i Neven Tomičić.
Treće mjesto osvojila je momčad Frendy koja je nadigrala Više o utakmici za treće mjesto možete pročitati klikom na dbk sport.

Pobjedniku je pripalo 8 tisuća kuna, drugoplasiranoj momčadi tri, a trećeplasiranoj tisuću kuna.
FINALE Caffe bar Antika – Konoba Koloseum 1:0 (0:0)
Suci: Mato Kalafatović i Robert Hausvička
Gledatelja: 900.
Strijelci: 1:0 Pralas (22.)
Konoba Koloseum – Mario Biočić, Ivan Pavlina, Marko Kusovac, Marko Kuraja, Igor Šakota, Nikola Nikić, Antonio Dragić, Ivo Caput, Darko Stanić, Denis Dilberović, Frano Mrđen, Hrvoje Cvjetković. Voditelj: Ante Đapić.
Caffe bar Antika – Josip Jurjević, Matej Perović, Pero Papac, Marko Papac, Domagoj Ljubišić, Ivan Kristović, Luka Matić, Adriano Darrer, Ante Ivanišević, Bruno Pralas, Vlaho Skaramuca. Voditelj: Bartul Vukojević.
ZA TREĆE MJESTO Ombla – Frendy 0:4 (0:1)
Suci: Mate Obšivač i Robert Hausvička
Gledatelja: 600.
Strijelci: 0:1 Glavinić (3.), 0:2 P. Vuličević (14.), 0:3 Čizmić (17. – autogol), 0:4 Glavinić (19.)
Ombla – Marko Ilić, Zvonimir Čikato, Antun Bačić, Jurica Prkačin, Andro Drašković, Antonio Pijević, Josip Buljan, Pero Ševo, Josip Čavar, Frano Vlahušić, Niko Vlahušić, Danijel Čizmić
Frendy – Đivo Zvone, Toni Kokanović, Pero Vuličević, Emir Spahić, Josip Nebergoj, Kaim Džanković, Haron Džanković, Lovro Miletić, Antonio Konsuo, Ivan Vuknić, Mislav Glavinić, Ante Kovačić